Lista ocen Jeep Patriot SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW 2007-2010 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mr
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
z przodu dużo miejsca bardzo wygodne siedzenia!!! w golfie także miałem komfortowe siedzienia nawet z regulacją lędźwiową w Jeepie nie ma regulacji ale naprawde jest zbędna bo fotel sie idealnie dopasowuje i jest bardzo wygodny pokryty fajnym materiałem podobno o podwyższonej odporności na plamy i wchłanianie brzydkich zapachów z tyłu ostatnio wiozłem 4 osoby pomieścili sie jakoś nie narzekali i nikt nie siedział na kolanach :)
~miksell
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Tutaj ogromne zaskoczenie. Mam 170cm wzrostu i pasażer za mną ma więcej miejsca niż w Audi A8 (jeździłem audi A8). Dodatkowo bardzo fajnie rozwiązana regulacja oparcia tylnej kanapy. Kosztem bagażnika można tak ustawić fotel, że czujemy się prawie jak na leżance w maybachu (znawcy motoryzacji wiedzą o czym mówię).
~Grzegorz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Tak jak pisałem, każdy ma w tym samochodzie ma dużo miejsca na nogi, nie ociera się siedząc koło siebie (no chyba, że w trzy osoby na tylnej kanapie). Przy cofniętych na maksa fotelach przednich nadal można swobodnie usiąść z tyłu. Bagażnik spokojnie wystarcza dla rodziny czteroosobowej na jakiś wyjazd.
~pikaczu
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Wygoda. Dużo miejsca do siedzenia z przodu. Z tyłu również ok. Mogłobybyć odrobinę więcej miejsca z tyłu ale jest w porządku. Trochę niewygodna tylna kanapa, jakby za krótka i człowiek się ześlizguje.
~lyssy@poczta.onet.pl
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Miejsca jest pod dostatkiem. Jedynym minusem jest miejsce pasażera pośrodku. Wystające z podłogi miejsce na kubki powoduje że pasażer siedzi trochę okrakiem
~mariusz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Zaskakująco dużo miejsca na kanapie.
~sati1@halinka
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
super na dlugich trasach pelen relax
~massive1@wp.pl
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Jak na "duże kombi" to jest doskonale
~mariusz
Bardzo dobrze.