Lista ocen Jeep Patriot SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW 2007-2010 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Samo zawieszenie jest niestety za mięknie jak na taki samochód i niestety czuć wszystkie nawet najmniejsze nierówności. Sterowność w tym samochodzie jest dobra, jest dosyć skrętny i bez problemu pozwala radzi sobie ze wszelkimi gwałtownymi reakcjami. Co do awaryjności zawieszenia i układu jezdnego to tak: wymiana dwóch amortyzatorów z przodu, wymiana dwóch łączników stabilizatora, wymiana gum stabilizatora i wymiana dwóch końcówek drążka...
~miksell
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Prowadzi się nieźle, ale jest to krowa i czuć masę auta. Jednak porównując wielu "przeciętnych samochodów" jest bardzo dobrze. Nie jest to auto sportowe, tylko krążownik szos, który nadzwyczaj dobrze trzyma się na zakrętach jak na SUVa.
~Cezary2712
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Jeżdżę tym autem od niedawna, ale pomimo wymiany sworznia wahacza, drążka kier. i końcówek drążków nadal dochodzą nieprzyjemne dźwięki z podwozia, a to dopiero 49 000 km. Pan w warsztacie powiedział, że wszystko jest już ok. Strach pomyśleć co będzie dalej?
~mariusz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Napęd 4x4 to rewelacja. Ale samo prowadzenie jest przeciętne. Jednak daję 5 gwiazdek gdyż od SUVa oczekuję właśnie dobrych właściwości 4x4.
~zoltie@o2.pl
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
no i schody! nieustajace stuki w zawieszeniu, mierna pomoc serwisu (radze unikac serwisu kolo Zielonej Gory szerokim lukiem, podobnie Bielany Wroclawskie!)
~Miodek
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Tutaj naprawde miłe zaskoczenie. Konkurencja....z wielkim bolem to stwierdzam ale niestety wysiada bo za te pieniazki nie ma bardziej uniwersalnego pojazdu.
~Wypiorczyk Zbigniew
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Na początku byłem przerażony bujaniem na drogach z koleinami , ale póżniej doceniłem zawieszenie, po bruku przelatuje niezuważalnie
~pikaczu
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Nie mogę się na razie do niczego doczepić. Na trasie prowadzi się bardzo dobrze. Po lesie i dziurach też jest kozacko.
~mr
Jak na 17 calowych obręczach to komfortowo nie za twardy nie za mieki
~lyssy@poczta.onet.pl
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
dość miękkie zawieszenie i duże koła dają dobry komfort jazdy na naszych drogach
Jeep Patriot SUV