Lista ocen Jeep Patriot SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW 2007-2010 (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mr
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
bardzo dobrze klima działa super szybko schładza wcześniej jeżdziłem Golfem V z climatronikiem dwustrefowym i obawiałem sie że zwykła klima bede musiał ciagle krecić pokrętłami szczerze powiem że w golfie nie mniej kręciłem w jeepie bardzo łatwo nastawić klime i nie trzeba jej ciagle zmniejszać zwiekszać jest ok
~Grzegorz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Wentylacja i ogrzewanie są sprawne i szybko odzyskują ciepło z układu i szybko reagują po wciśnięciu przyciska klimatyzacji. Nawet na zimno i w zimie potrafią odparować szyby w bardzo dobrym czasie. Jedna wada, że jest dosyć głośna już na średnich ustawieniach.
~Lucas
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Usterka grzania. O ile dmucha ciepłym powietrzem po stronie kierowcy to po stronie pasażera jest lodówka. Spotykana usterka, ale do zrobienia niewielkim kosztem.
~Cezary2712
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Amerykański system automatycznego włączania klimy, przy ustawieniu na szybę, nie bardzo mi odpowiada. Szyby często parują. Głośna praca dmuchawy.
~massive1@wp.pl
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Ogrzewanie OK z przodu, z tyłu nie miałem okazji sprawdzić, chłodzenia również nie, ale chwilowo potrafi zaziębić całe wnętrze więc w lecie powinno być OK
~mariusz
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
NIestety bardzo wolno się schładzał. Może automatyczna klima działa lepiej, jednak u mnie było po prostu poniżej przeciętnej.
~miksell
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Chłodzi szybko. Nie wiem jak z grzaniem, bo nie przerabiałem jeszcze zimy. Jedyny minus to brak u mnie klimatyzacji automatycznej.
~lyssy@poczta.onet.pl
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
bardzo szybko można nagrzać wnętrze nawet w chłodne dni. Wydajna wentylacja bardzo szybko odparowuje parę z okien.
~Wypiorczyk Zbigniew
SUV 2.0 CRD DOHC 16v 140KM 103kW
Po dopracowenej Mazdie z automatyczną klimą, porażka zawsze wiało nie tam gdzie chciałem, marzło mi kolano,

Usterki Jeep Patriot

Jeep Patriot – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu