Lista ocen Kia Carens II (31) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Stinger
Minivan 2.0 i 16V 138KM 101kW
Nie jest to auto super ciche w środku, szum zależy mocno od zastosowanych opon, ja mam całoroczne, szum przy 100km/h jest zauważalny, mi to nie przeszkadza, ale gdyby założyć jakieś lepsze oponki to byłby mniejszy, najechanie na dziurę czy studzienkę jest słyszalne jak w kabinie, ale nie czepiałbym się tego za bardzo, bo w każdym aucie coś tam słychać, wszystko zależy od sprawnego zawieszenia, oceniam to na 4 ponieważ czasem jeżdzę VW Borą i...
~Krzysiek
Minivan 2.0 CRDi 112KM 82kW
Jest głośny w całym zakresie prędkości. Wydaje dźwięki jakby strasznie męczyła go jazda. trochę jak furgonetka dostawcza. Trudno jechać więcej niż 120 ze względu na hałas. Po wrzuceniu 30 kg. mat wygłuszających zupełnie przyzwoicie. Warto poświęcić weekend na wygłuszenie. Samochód nabiera ogłady za kilkaset zł. Po wygłuszeniu samochód jest o klasę lepszy.
~RUMUN
Minivan 2.0 CRDi 112KM 82kW
Niezbyt dopracowane. Kojarzy się z autkami starszej generacji i silnikach z odgłosami traktora. Powyżej 120 km/h zdecydowanie wzrasta szum opływu. Działa jak system ostrzegania przed rozwinięciem nadmiernej prędkości ;-)
~Grzegorz
Minivan 2.0 CRDi 112KM 82kW
Tu się nie popisano. Samochód jest dość głośny. Nie przeszkadza mi to jednak, lubię dźwięk diesla. Dodatkowo - pozwalało osiągać "na słuch" optymalne obroty i dzięki temu minimalizować spalanie.se
~właściciel latającego KIjA
Minivan 2.0 CRDi 112KM 82kW
lusterka powyżej 140km/h tak ladnie gwiżdżą, ze nie słysze silnika - system wczesnego ostrzegania o silnym wietrze bądź alarm o rozwinięciu prędkości absurdalnej, jak na tą XIXwieczną konstrukcję
~lechutek
Minivan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Tutaj niestety klapa, to jedyna wada tego wózka-nie rozumiem jak fachowcy nie potrafią tego zrobic, potem musiałem sam wyciszyć samochód, a to producent powinien o to zadbać.
~Carensiak 2005
Minivan 2.0 i 16V 138KM 101kW
Wtopa, plastiki trzeszczą, opory powietrza słyszalne już powyżej 60 km/h. Opory toczenia też ale to wina opon wielosezonowych. Jest co poprawiać.
~salutus
Minivan 2.0 CRDi 112KM 82kW
na wolnych obrotach wydaje się być głośno ale później -tylko przyjemny pomruk w kabinie. wyciszenie naprawdę bardzo dobre
~dzikirzeznik
Minivan 2.0 CRDi 112KM 82kW
Samochód w tej konfiguracji silnika jest bardzo głośny. Odgłosy spod maski słychać nawet w bagażniku...
Dziennik kosztów dla Kia Carens II
7,4
11,6
11,7
~Maciej
Minivan 1.8 i 16V 126KM 93kW
troszkę silnik słychc do 100 jest ok ale pow. zaczyna byc słychc silnik- nie jest zle ale słychc.