Lista ocen Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW 2010-2012 (79)

~Grzegorz P
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
dopiero 200km nim przejechałem.Ale już widze że jest super. Wcześniej jeździłem benzynowcem 1,6 (106KM) i różnica jest powalająca. Ten poprostu przyśpiesza kiedy chce i jak chce. Nawet pod górę i z bagażem. (Silnik)
~Dasko
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Powiem tak. Przed zakupem chodzilem po salonach i szukalem auta. Bralem pod uwage Toyote Auris, Corrole, Skode Octavie, Roomster. Toyota z silnikiem 1,4 diesel to slaby silnik gdzie trzeba do konca wciskac gaz wykonanie z gorszego materialu i to takiego plastiku ktory sie uginal pod naciskiem dloni. Skoda Roomster plastiki jak we fiacie a diesel R3 to kosiarka. Czytalem troche o KIA i o dziwo to nawet Mercedes korzystal z ich "uslug"...
~Prezydent
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Na początku wydał mi się sympatyczny. Teraz uważam, że to wzór dla innych. Samochód wyjątkowo duży. Można go mieć już od 44900zł. Za mojego Comfort+ z alarmem i metaliciem wyszło 60.000zł.
3,6
~karol_skora@op.pl
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Gwarancja 7 lat to fikcja. za wszystko trzeba normalnie płacić więc postanowiłem nie jeździć do ASO tylko serwisować go we własnym zakresie na oryginalnych częściach (są sklepy które oferują oryginalne części za 1/4 ceny ASO). Olej trzeba zmieniać co 10 tys. zalecenia Kia o przeglądach co 20tys to ułuda taniej eksploatacji która wykończy silnik. Generalnie jeżeli pojawiają się problemy to ASO każe sobie słono płacić. Zastanawia co wg Kia...
~D2
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Jakosc materialow moze zadziwiac, ze to samochod KIA, a nie np. Audi. Nalepka na kierownicy swiadczy ze to jest auto tej marki KIA !!!
~Łukasz
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Tak czytam raporty innych użytkowników Ceeda i jestem naprawdę zdumiony, albo są one zaniżane, albo nieumiejętnie liczone (nie zawsze komputery pokazują realne wartości) albo większość z użytkowników to prawdziwi niedzielni kierowcy z pionowo ustawionym oparciem fotela, obiema dłońmi kurczowo zaciśniętymi na kierownicy i z twarzami pełnymi skupienia, którego chirurdzy by się nie powstydzili. Jeżdżę Ceedem już 2 lata, w tym czasie przejechałem... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Ayor
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Biorąc pod uwagę, że to auto kosztuje 25% mniej od konkurencji - rewelacja ! Śmieszne, że przy tej cenie nie oferuje żadnych bubli ! Bardzo irytują mnie sprzedawcy, którzy argumentują "proszę pana, za tę cenę". W tym samochodzie nie widać żadnych kompromisów z cenami. Jest za to dbałość o szczegóły w każdym calu !
~Mario´69
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Fajny samochodzik, nawet dla 4-osobowej rodziny (jak moja). Zmieściliśmy się wraz z teściową na dłuższy wyjazd. Przestrzeń w środku znakomita.
~kluch
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
idealne auto zwlaszcza dla mlodych lubiacych elektroniczne gadzety. dluga gwarancja, eleganckie wykonczenie wnetrza. przyjemnosc z jazdy tym autem jest olbrzymia. mozna smialo polecic.
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
6,6
~endriu
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
GÓLNIE AUTO BARDZO FAJNE. DENERWUJĄ MNIE WPISY BURAKÓW, CO ALBO UZYTKUJĄ TE AUTA JAKO FIRMOWE (GDZIE WSZYSTKO JEST ZAŻYNANE,A MAJĄ OCZEKIWANIA NA POZIOMIE NOWEGO AUDI A6, CHOĆ TO PRZECIEZ TEŻ LIPA, MOŻE LEPSZY MYŁBY MAYBACH), ALBO TYLKO OD KOGOS ZASŁYSZELI, A PRYWATNIE JEŻDŻA RÓWNIEŻ TRUPAMI. ZEJDŹCIE NA ZIEMIĘ. TAK NAPRAWDE LICZY SIĘ STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI PRODUKTU ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM SAM UZYTKOWNIK. JAK MA AUTO W DUPIE, ALBO JEST NA TYLE...
Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting