Lista ocen Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW 2010-2012 (79)

3,2
~gregor
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Informuję wszystkich zainteresowanych zakupem tego modelu, że jak będą mieli pecha tak jak ja to obudzą się z ręką w nocniku. Kia Motors w karcie gwarancyjnej napisała, że dokona naprawy w możliwie najszybszym termine. W rzeczywistości mają nieokreślony czas na naprawę i możecie nie mieć czym jeżdzić. Jeżeli chodzi o serwis to nie ma on obowiązku zapewnić klientowi samochodu zastępczego. Jeżeli już taki samochód zaproponują to będzie stary...
~Łukasz
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Posiadam wersję Pro Ceed czyli 3 drzwiową i jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru. Auto spełnia wszystkie wymagania i jest przy tym niezawodne.
~rafal t
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Świetne autko za cene ktorej żaden konkurent nie pobije (stosunek ceny/wyposażenia/ jakośći wnętrz). Powala jakością materiałó . (Comfort Plus). Obniżyłbym ceny przeglądów. I dopracował czułość wspomagania kierownicy . Wówczas będzie to auto idealna w swoim segmencie. Jeżdzą krótko ale polecam!!!!!!!!!
~Grzesiek`crdi
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Skrzynia biegów pracuje tak jak powinna chociaż bieg wsteczny czasem cieżko wbić bardzo elastyczna.W modelu 1.6 crdi 115km brakuje w trasie 6 biegu.Auto ciszej by pracowało. (Skrzynia biegów)
~Jakub
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Ogólnie mówiąc duże, ekonomiczne auto za rozsądne pieniądze. Plus długa gwarancja. W porównaniu z innymi producentami cena niższa o 15 tyś. przy wyposażeniu Optimum Plus. Dobra jakość wykończenia, dobre materiały.
~XY 35 lat
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Przed kupnem kijanki zastanawiałem się nad skodą oktawią,ale jestem zadowolony,że tego nie zrobiłem.Muszę miec drugie auto,gdyż te zostawiam żonie i powiem Wam,że dla kobiety nie ma lepszego.Nie sugerujcie się,że to koreańczyk i lipa obligatoryjnie-nic bardziej mylnego.
~Kia ... Fuuuu
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Ladnie wyglada ( z zewnatrz jak stara corolla ) w srodku brzydko pachnie i slabo jezdzi
~norek1960@wp.pl
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Polecam oczywiście jeżeki ktoś nie ma kompleksu marki. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony dynamika i jakością. Zużycie paliwa dobre ale przy wykorzystaniu dynamiki samochodu można sie zdziwić w porównaniu z danymi producenta.
~ziomas
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
Kultura pracy rewelacyjna, silnik cichy, kabina bardzo dobrze wygłuszona. Co do elastyczności mógłby się lepiej zbierać z niskich obrotów. Powyżej 1900 jest OK. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
6,6
~andy
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi VGT 115KM 85kW
świetny silnik o wysokiej kulturze pracy, pracuje \"miękko\" i jest bardzo dobrze wyciszony we wnętrzu (Silnik)
Kia Ceed I Hatchback 5d Facelifting