Lista ocen Kia Ceed II Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW 2012-2015 (18) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jakubkrasnik
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Przy normalnej jeździe do 3tys, praktycznie ledwo słychać silnik, na postoju w ogóle, zawieszenie tłumi super, nic nie puka, nie stuka nie skrzypi, żadne plastiki. Od wiatru także dobrze wyciszony, jazda z większą prędkością nie stanowi problemu, może tylko szum opon mógłby być lepiej wytłumiony, ale może się czepiam, jeżdżę już 15 tys i samochód mi trochę spowszedniał. Jak go odebrałem to byłem bardzo pozytywnie zaskoczony wyciszeniem,...
~grycha
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Tu naprawdę dobrze jak na kompakt choć gorzej od Astry bo tam są lepiej wyciszone drzwi (są cięższe). Mam bzika na temat wyciszenia więc wymieniłem głośne Hankooki (niski opór toczenia daje w kość) na dużo cichsze Goodyeary i nawet zimówki są cichsze. Podłoga jest fajnie wycioszona bo słychać takie głuche odgłosy jak się jedzie po nierównościach. Drzwi srednio wyciszone ale dopiero powyżej 120-130 nasila się szum powietrza.
~goodspit
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
W aucie jest rewelacyjnie cicho, zarówno od strony pracy zawieszenia którego nie słychać nawet na wielkich dziurach jak i od strony silnika - po przesiadce z diesla często łapię się na tym że sprawdzam czy mi przypadkiem nie zgasł ;)
~pawel
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Jest bardzo dobrze, silnik głośny ale tylko powyżej 5-ciu tys. W porównaniu do konkurencji szacun. Astra w benzynie to jakaś kpina, focus porównywalny - a TDI po prosu zagłusza wszystkich...
~Marcin
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Nie jest to klasa wyższa więc nie spodziewałem się zupełnej ciszy w aucie. Przy normalnej "autostradowej" jeździe (140 km/h) nie ma problemów z głośnością.
~Adrian
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Samochód jest bardzo dobrze wyciszony, nawet przy dużych prędkościach jak na auto tej klasy jest na prawdę świetnie. Wiatr nie szumi, wszystko jest w porządku.
~wroceed
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
mogłoby być lepiej, szczególnie przy wyższych prędkościach, oczywiście chodzi tu o odgłosy silnika, bo zawieszenie ładnie wytłumione...
~cinexx
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Bardzo dobrze, cicho w samochodzie, przy wyższych prędkościach słychać opony, jedyny mankament to dość głosna praca zawieszenia, ale tragedii nie ma.
~po23
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Do ok. 120-130 km/h jest cicho. Potem im szybciej, tym głośniej. Jak na samochód kompaktowy za niewygórowaną cenę jest nieźle.

Usterki Kia Ceed II

Kia Ceed II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jawor
Kombi 1.6 GDI 135KM 99kW
Jest dobrze. Choc zawsze mogłoby być lepiej. Na pozoiomie mojej saterh bMW serii 1 z 2006r.
Kia Ceed II Kombi