Oceny Kia Ceed II Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW 2012-2015

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Kia Ceed II Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW 2012-2015

~szawlon
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Auto ok chociaz nei ma tego czegos,niby ladne ale jednak coś nijakiego w nim siedzi.Plusy-wyciszenie,ergonomia,w sumie nijaka uroda ale nie jest to Skoda-pasztet,niezawodnosć....Minusy....duperele takie jak miekki lakier,niewydajna klima,a to łozysko padnie a to swieca żarowa a to klima zgubi czynnik chłodzący,czujniki parkowania szlag trafił,mało miejsca z tyłu,niewygodne fotele (tył-przód bez zarzutu) i smiesznie mały bagaznik.Bagażniczek...
~h0rnet
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
To mój pierwszy Koreańczyk i szczerze przekonałem się do tej marki. Moje następne auto to pewnie też będzie KIA lub Hyundai. Doskonały, niezawodny i ekonomiczny silnik jest największym plusem tego auta. Do tego świetnie się prezentuje mimo upływu lat. Szczerze polecam.
~Ar
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Za tą cenę to naprawdę bardzo dobry wybór dla osób, które szukają solidnego auta, ale nie wymagają od niego cudów. Z tym silnikiem lepiej użytkować je głównie na trasie inaczej po pewnym przebiegu filtr DPF da o sobie znać (u nas było to około 180 tysięcy, ale jazda przeważnie w trasach).
~właściciel Kianki
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Miękki lakier - byle oparcie się o auto powoduje mikro ryski (wszystkie nowe wozy tak mają), plastiki minimalnie skrzypią na wybojach (głównie fotel kierowcy - może za ciężki jestem), z tyłu trochę mało miejsca na 3 osoby (za wąsko), ale i tak lepiej niż w niektórych innych kompaktach.
2,7
~Adam Płachta
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Auto fajne pod kątem wyglądu, dość pojemne przy kompaktowych wymiarach. Minusy to przeciętna jakości wykonania i awaryjność o czym nie piszą w żadnych testach. Mój bilans przy 19400km to samoistnie pęknięta przednia szyba (wymiana w ramach gwarancji) i zapchany filtr paliwa w zbiorniku (czyszczenie w ASO 192zł)
~filippo5050
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Bardzo fajne autko (wersja business line), chyba najbardziej optymalna wersja wyposażenia jeśli chodzi o stosunek wyposażenie/cena. "Mechanika" (silnik, skrzynia i układ jezdny) na poziomie średnim, jednak całość nadrabia komfort jazdy i ergonomia oraz wykończenie. Drugi raz kupiłbym ten samochód, ale z automatyczną skrzynią biegów (dla pełni komfortu) oraz gdyby w palecie był silnik przynajmniej 140 - 150km dostępny dla kombi.

Usterki Kia Ceed II

Kia Ceed II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tosemjo
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Auto generalnie poprawne niczym się nie wyróżnia taki zwykły średniak. Jedyne co, to podoba mi się wizualnie, felgi 17 biała perła, jeździ tym moja żona więc to duża zaleta :-)
~Paweł Łódź
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Za te pieniądze najlepiej wyposażony kombiak skoda 9-12 tyś. więcej vw 12-15 tyś. więcej Stosunek cena do wyposażenia i jakości to największa zaleta tego samochodu.
~pw
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
Praktyczne, bezproblemowe, nie jest nudnym niemcem :)
~Dermedsajko
Kombi 1.6 CRDi 128KM 94kW
przede wszystkim komfort bezpieczeństwo i gadżety jak doświetlanie zakrentów, sterowanie głosem, fajne multimedia
Kia Ceed II Kombi