Lista ocen Kia Cerato Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW od 2004 (29)

~walazz
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Samochód z 8 poduszkami, 5 drzwiowy, dobrze wyposażony, niezawodny (na podstawie innych ocen, dlaczego ten miałby być inny), z ładną linią nadwozia, w cenie bijącej ślepych fanbojów hondy mercedesa vw czy audi. Nie ma takiej możliwości by kupic podobny samochód z podobnego roku w podobnym wyposażeniu w tej cenie. Gdy szukałem samochodu w cenie Ceratki były audi a3 z 99/00 trzydrzwiowe z wątpliwą przeszłością, zajeżdżone civic`i 02r albo opel...
~QraBrat
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
bardzo dobry tani samochód, bezawaryjny pozwolił producentowi na nawiąznie skutecznej walki z europejską konkurencją a raczej przygotował przeciwników na Knock-Out jakim zapewne będzie Cee\'d
~Paweł z Leszna
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Dobrze zsynchronizowana, lecz po 4 roku użytkowania pojawiły się sporadyczne kłopoty z wrzuceniem wstecznego (trzeba podjąć ponowną próbę). Brakuje 6 biegu, przy 130 aż się prosi. (Skrzynia biegów)
~Mark
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Auto posiadam od dwóch lat , ale sam sobie je sprowadziłem zrobiłem około 30tyś.km. nigdy mnie nie zawiodło , poza normalnymi wymianami rozrząd , olej , paski, klocki , żadnych innych napraw nawet zawieszenie czym jestem mocno zdziwiony , teraz sprowadziłem sobie diesla i zobaczymy czy też będzie taki dobry .
~tulipanek
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
porównując stosunek ceny do wyposażenia to naprawdę dobra oferta , wykończenie wnętrza i nie tylko : solidne. Sylwetka nie odbiega od samochodów "dobrych marek."Jazda naprawdę - super . Silnik elastyczny , dobre przyśpieszenie i ważne : nie jest" paliwożerny". W kabinie nie słychać żadnych zgrzytów ani skrzypienia ze strony tapicerki.Jest cicho i spokojnie .Bardzo miłe ,jasne wnętrze!!!!!.
~ODZ
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Świetne auto, przestronne, dobrze się prowadzi, dynamiczny silnik, zrywne, wakacje zapakowane, dojechane wszędzie w Polsce bez przygód. Sprzedałem w dobrym stanie i żałuję - płakałem jak sprzedawałem ;) Moje 1.6 dawało radę, a 2.0 to pewnie kozak.
~Krystian
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
Do 2000 obrotów silnik jest trochę mułowaty, ale później się rozkręca (Benzyna 1.6, 105 KM). (Silnik)
~Jerzy_m_jankowski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
To mój 9 samochód . Poprzednio Toyota Corolla ,wcześniej Nissan Almera. Szukam jakiegoś słabego punktu i nie mogę znaleźć. Widzę duże podobieństwo do Opla Vectry.
~marcinszulc18@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
swietne auto jak za ta kase era focusow i golfow sie konczy i oby tak dalej kia rules!!!!!
~tom
Hatchback 1.6 i 16V 105KM 77kW
silnik cichutki przy jezdzie na niskich obrotach praktycznie go nie slychac (Silnik)
Kia Cerato Hatchback