Oceny Kia Cerato Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW od 2004

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Kia Cerato Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW od 2004

~siggis@interia.eu
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
auto bez zastrzeżeń, jedyne zastrzeżenia to SERWISY kompletny brak wiedzy serwisantów na temat aut które obsługują, niedoszkoleni, jak miałem stłuczkę i uszkodziłem przód to na części czekałem prawie 2 miesiące!!! TO JEST TRAGEDIA w fordzie idzie sie do hurtowni i bierze z półki, mam nadzieje że w przypadku aut robionych na Słowacji czeka sie krócej na części...
~Kuba
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
miałem do wyboru konkurenta astrę III lub Golfa V i zdecydowała cena zaoszczędziłem prawie 30.000złotych jeśli nawet utrata wartości jest większa to i tak z wyboru jestem bardzo zadowolony przecież te samochody prawie niczym się nie różnią - ha ha marką ale co z tego Koncern Hyundai i KIA naprawdę zrobił ogromny krok w przód
~krab
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
Solidny samochód, tani w eksploatacji,przestronny i wygodny.
~loozack
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
Ogólnie bardzo przyjemne autko. Jako drobny mankament można uznać nieco za mały (jak dla mnie) bagażnik. Podawane w opisie 500 litrów pojemności bagażnika jest grubo przesadzone.
~Arek
~A.S
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
Raz pompa sprzęgła, oraz tłok w silniku najprawdopodobniej zbyt długo tankowałem paliwo do którego jak się okazało (BP prywatne) dolewali czegoś(woda?) (Bezawaryjność (poważne usterki))
Dziennik kosztów dla Kia Cerato Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
~Morgan
~wot
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
silnik naprawdę bardzo cichy,i jak na swoja pojemność mocny, co da się odczuć,a nie tylko przeczytać w danych (Silnik)
~wojasso@o2.pl
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
Do 140 Km/h cisza, później troszkę za głośno, ale to z braku 6 biegu. (Wyciszenie)
~ezp1@wp.pl
Hatchback 1.5 CRDi 102KM 75kW
Trochę głośny zimą po uruchomieniu, potem nawet bardzo cichy o charakterystyce zbliżonej do benzyny, dziura pomiędzy 2 a 3 tysiące. (Silnik)
Kia Cerato Hatchback