Oceny Kia Clarus – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Kia Clarus

~Paweł
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Auto duże przestronne, wygodne, z ciekawą sylwetką, ergonomiczne, ale z utrudnionym dostepem do bagażnika. Zadbane wersję można użtykować do zajeżdzenia. Auo szybko traci na wartości, ale na pewno kazdy kto kupi Clarusa napweno się nie zawiedzie.
~grzech123@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
Auto sprawuje się doskonale. Jak an razie nie mam żadnych zastrzeżeń. Bieżące naprawy i koszty eksploatacji są na bardzo przyzwoitym poziomie. Auto wygodne, można zabrać wiele rzecz do niego, bardzo pojemne. Mała różnica w spalaniu pomiędzy jazdą samemu a atutem obciążonym. Niewielka różnica w spalaniu po włączeniu klimatyzacji (około 0,4-0,5 litra/100)
~bubis@tlen.pl
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Auto może nie tak niezawodne jak japończyki, ale oceniam, że i tak zdecydowanie rzadziej bywałem w serwisie niż właściciele renówek, opli, alf, czy fiatów z podobnych roczników. Nadal jest to jedno z 3 aut w rodzinie i ze względu na obecną, śmieszną wartość rynkową (ok. 6-7 tys) nie myślę jeszcze go spredawać, za tą cenę nie dostanę nic sensownego.
~RB
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
samochód warty jest tyle co na flaszkę. ABSOLUTNIE NIE WARTO GO KUPOWAĆ. Niby jest tani, a co tanie to drogie. auto nie jest ani oszczędne, ani szybkie i niesamowicie awaryjne. do tego ceny częsci zamiennych sa bardzo wysokie. na domiar złego wiele części nie występuje w ogóle. trzeba kupowac całe podzespoły np. głowica silnika. Jest to typowy przykład samochodu które ma dojeździć do końca gwarancji. utrata wartości jest równiez bardzo duża i...
~michał
Kombi 1.8 i 16V 116KM 85kW
NAprawde solidny, wygodny, zrwyny no i przede wsyztskim TANI samochod. Polecam wsyztskim ktorzy szukaja rodzinnego samochodu za rozsadne pieniądze. VW i inne sie choowaja... Mit o awaryjnosci tych aut to bzdura!!
2,1
~Posiadacz Clarusa
Kombi 2.0 i 16V 133KM 98kW
Krótko mówiąc masakra. Szkoda było pieniędzy na nowe auto z salonu
Dziennik kosztów dla Kia Clarus
11,3
~Łukasz
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
Auto godne polecenia. 410tyś przebiegu i jak narazie koszty napraw nie wyniosły więcej niż 400zł. Komfort jazdy lepszy niż w nie jedym wiejskim BMW
~voltaire
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
ogolnie jestem bardzo zadowolony z tego samochodu, kosztowal niewiele, rowniez niewiele dolozylem, nie rdzewieje, nie psuje sie, poprostu przyslowiowe \"zalac i jechac\"
~kwiatenzis
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Autko wysmienicie spełnia swoja funkcje. Pojemne i komfortowe auto z duzym bagaznikiem nie sprawiające wielu problemów.
~mero45@wp.pl
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
za tą cenę naprawdę przyzwoite auto o bogatym wyposażeniu
Kia Clarus