Lista ocen Kia Magentis II (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~herbu
Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW
Dużo, nawet bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Fotele wielkie i komfortowe. W moim przypadku pokryte miłym w dotyku i bardzo wytrzymałym zamszem. Przy przebiegu 258 tys. km nie widać śladów użytkowania. Bagażnik również bardzo pojemny, ładnie wykończony, z siatką na ruchome przedmioty i bez zawiasów wnikających do wnętrza.
~bodzio
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
przestrzeni od groma - duzy ze mnie facet z brzuchem piwnym a za moim fotelem bez problemu miesci sie pasazer moich rozmiarow. Z tylu miejsca naprawde sporo - podroze nie mecza. Niby \"tanie\" te fotele i nie ma u mnie duzo regulacji to naprawde sa wygodne i nie odczowa sie zmeczenia przy dlugich trasach - przemysalne wszystko wyglada na to.
~marek.cr@wp.pl
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
to chyba jeden z wiekszych plusow magentury jako kierowca masz duzo miejsca pozycja za kierownica bardzo wygodna chociaz dosc dlugo trzeba ustaweiac fotel do swojego idealnego ustawienia pozycja pasazera poprostu idealnie bardzo duzo miejsca nawet dla 3 osob z tylu
~bonusso
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Pasażerowie mają jak w salonie, niestety fotel kierowcy nie daje się odsunąć tak, jak bym chciał. Tu widać azjatycki projekt, u Niemców nie ma takiego problemu. 5 cm dalej i byłoby doskonale.
~Leszek
Sedan 2.0 CRDi 140KM 103kW
Mam 184 cm. Za mną fotelik z 5-letnim synem i luzik. Przestrzeni jest naprawdę bardzo dużo. Bagażnik 500 l robi wrażenie. Mimo, że sedan na wakacje spakowałem się swobodniej niż do nissana sunny kombi.
~Barthezzz
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Przestrzeń to największy plus tego auta. W środku jest tyle miejsca,że czuć się można jak na jakiejś kanapie. Porównajcie Exeo,a4,passata o wiele mniej miejsca niż w Magentisie.
~mlodson@poczta.onet.pl
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów to chyba największy atut tego samochodu, naprawdę jest REWELACYJNIE proszę mi wskazać auto o podobnych gabarytach w tej cenie !!!
~Mmi
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Rewelacja. Trochę wysoka pozycja za kierownicą - nie każdy tak lubi, mi to akurat odpowiada. Z tyłu - pasażerowie nie wiedzą co zrobić z nogami :)
~Capricornis
Sedan Facelifting 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Nawet superb wymięka, nie mówiąc o passacie. Z tyłu luz jak cholera, z przodu podobnie. Podparcie dla łokci z obu stron.
~bonusso
Sedan 2.0 i 16V 145KM 107kW
Jestem duzy (189 cm) i miejsca mam dosc ja i drugi taki za mna tez nie narzeka. Auto o dlugosci 475cm zobowiazuje.