Lista ocen Kia Opirus (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Niska ocena za napęd na przód, zawieszenie bardzo komfortowe, jedno z lepszych jakie miałem okazje widzieć, zwłaszcza tył na wielowahaczach rozpieszcza tylną kanapę, na zakrętach mocno się wychyla, jednak trzeba się postarać żeby stracić przyczepność, elektroniczne utwardzenie amortyzatorów nieznacznie pomaga w precyzji skrętów jednak sportowej charakterystyki nie poczujemy.
~Jacek
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Miękko przyjemnie komfortowo. Trochę buja ale w granicach zdrowego rozsadku.Nie jest to samochód do wyścigów palenia gumy itp.Idealny na długie trasy.Można jechac jechac i jechac.Nie chcę się wysiadac jest tak przyjemnie.Ceny części atrakcyjne w miarę dostępne.Można też oddać do regeneracji.
~Tomek
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Kierownica chodzi bardzo lekko.Samochod jest tak miękki ze przejazdzanie przez torowiska nie wymaga wcześniejszego hamowania.Do tego wszystko w zawieszeniu trzyma sie kupy .Dla mnie to wręcz niesamowite że można zrobic tak dobre zawieszenie.
~Motoeustachy
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Największa wadą auta . To jest wygodny tapczan na kółkach. Trzeba uważać na tylne zawieszenie. Amortyzatory z tyłu pneumatyczne, gdy padnie robi się nieprzyjemnie twardo . Gdy jest wszystko ok , mega miękko. Hamulce słabe
~corrigo@plusnet.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Bardzo komfortowy. Regulacja twardości jako przydatna opcja. Nie za bardzo nadaje się do sportowego szaleństwa bo ucieka tył.
~Norbert
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Elektroniczny system utwardzania samochodu, pozwala dostosować wygodę resorowania dla kazdego
~Kobra
Sedan 3.8 i V6 24V 267KM 196kW
Na razie nie stwiedziłem uchybień. Samochód dorze trzyma się drogi.
~mały
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
Troszkę serwotronic za lekko chodzi nie mogę się przezwyczaić
~fan
może ciut za miękki, ale coż, auto 6-letnie
~jackzab@op.pl
Sedan 3.5 i V6 24V 203KM 149kW
oba tryby sa kapitalne wole sport nie jest bardzo twardy