Lista ocen Kia Picanto I 1.0 SOHC 62KM 46kW 2004-2010 (82) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~janek02
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
jak ktoś jeździ ekonomicznie to spali średnio 5.5, a jak ktoś ma ciężką nogę to spalanie może poszaleć. U mnie min.5.1 do max 6.0 ale jeżdżę poza miastem i eco.
~dionizy
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
to auto lubi dobre paliwo. Prędkość do 100 km/h to jest jego górna granica oszczędności, powyżej lubi już ssać więcej. Co do przęglądów są w takiej cenie że do dzisiaj robie je w ASO.
~gregor3
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Mój egzemplarz spełnia normy katalogowe. Dla mnie b. dobrze. Warunek- umiarkowana jazda, tak do 100 km/h. Patrz na normy w świadectwie homologacji! Są trochę wyższe.
~G+I Karton
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Dlaczego tyle pali? Jest bez klimy Przy jeździe pomiescie w zimie teraz ponad 8 litrów Stały poziom zużycia paliwa około 7 litrów. Muszę sprawdzić na trasie
~rolling_stone@op.pl
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Srednia miasto/trasa bez ecodrajwingu i tym podobnych debilizmów to 7,5l/100km-ocene pozostawiam innym.w zasadzie bez odchyłek.Trasa to zwykle 130km/h
~gorol
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
to silny argument tego autka niskie opłaty, rozrząd w normalnej cenie reszte jeździ na orginale, klocki tarcze tez kupi e nie wysokich cenach
~gorol
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
nie drogo zwłaszcza że jedyną opcją jaka dołożyłem to tarcze klocki tylne amorki i rozrząd no i płyny oleje do tego ubezpieczenie niskie daje doskonałą ocene
~ing
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Też są pewne plusy i minusy. Auto jest wrażliwe na złą jakość paliwa. Ale gdy ma dobre to sie miło odwazajemnia, potrafi na baku zrobić 650 km!
~rylryl
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
gdy kupowałem te auto w salonie mówili że strasznie oszczedne a naprawde to nie jest prawda potrafi swoje zeżrać to maleństwo spokojnie 6-7 l/100km
~el greco
Hatchback 1.0 SOHC 62KM 46kW
Nie mam pojęcia, zresztą 95% trasy odbywało się w terenie górzystym, wydawało mi się że dosłownie pożera paliwo, ale to pewnie jak każde auto w takim terenie.