Ocena kierowcy - Kia Pride Hatchback

acezar@bph.onet.pl, 22 lat temu
Silnik 1.3 i 64KM 47kW
Rok produkcji 1999
Kia Pride Hatchback 1.3 i 64KM 47kW 1996-2002 - Oceń swoje auto
Usterki które podałem można by uznać za uciążliwe, ale serwis wywiązuje się ze swoich zadań znakomicie i ja ich tak nie oceniam. Dalej jestem zadowolony z tego samochodu, co oczywiście nie znaczy, że nie chciałbym lepszego :-)
Praca silnika bez zmian.
Przy spokojnej jeździe biegi wchodzą idealnie. Przy jeżdzie bardziej dynamicznej czasem można występuje wyraźne
Bez zmian.
Zimowe używanie skrobaczek spowodowało lekkie zarysowanie szyb. Ale oczywiście widoczności to jeszcze nie pogorszyło
Bez zmian
I tu również bez zmian
Bez zmian
Nie pogorszyło się
Utrzymuje się średnia 6l/100km. Koszt drugiego przeglądu 600 zł.
Wykonanie może nie najlepsze, ale cena dalej niska.
To może dokładnie podam co padło przez cały okres użytkowania: jedna z klamek zewnętrznych rozprysła się dosłownie na mrozie; zapalniczka przestała działać po pierwszym użyciu; złamały się oba sterowniki szyb w drzwiach kierowcy; z powodu głośnej pracy wymieniono podnośnik prawej szyby; spalił się wyłącznik ogrzewania tylnej szyby; rozkręciły się i odpadły śruby mocowania jednej połówki tylnego oparcia - z tego powodu nadłamała się półka pod tylną szybą; sprężyny fotela kierowcy przecięły tapicerkę. I jeszcze urwano mi znaczek KIA z maski ! ;-)
Brak. I oby tak dalej.
Kia Pride Hatchback