Lista ocen Kia Rio II Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW 2005-2010 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~soolo1
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Auto jako nowe posiada dość niską cenę w stosunku do wyposażenia i jakości, konkurenci nie maja co stawać w konkury chyba że zaczną sprzedawać wypasione wersje z mocnymi silnikami (tylko nieliczni takie maja w tym segmencie)i opuszczą ceny do połowy. Ogólnie jestem zadowolony z tego autka i choć przychodzi czas zmiany kupuje ten sam model tyle że w salonie we Francji bo tam taniej i lepsze wyposażenie a ten pozostanie dla żony.
~autre2003
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Samochód zdecydowanie wart swojej ceny, nie spodziewałem się tego po koreańskim aucie. Dobrze wyposażony, dynamiczny, moim zdaniem ładny. Uważam iż za te pieniądze ciężko by mi było kupić lepsze auto(szczególnie że znam jego wcześniejszą historię ;p) Gdyby tylko serwis był lepiej dostępny i tańszy, byłoby doskonale. Tak tylko dobrze.
~kia rio, 1,5 CRDi
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny to Rio wypada doskonale, za te pieniądze nie da się kupić innego samochodu w dislu i z tak dużym wyposażeniem (pełna elektryka, klima, abs, ebd itd). Jak dla mnie na polskim rynku samochód jest bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o cena/jakość.
~Zb. WIśniakowski
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Za te pieniądze ( ok 45 000)trudno znaleźć konkurencyjną ofertę z silnikiem CRDI. Skoda oferuje Fabię, co prawda lepiej wyposażoną, ale z silnikiem benzynowym 1.6 - 80 KM i spalaniem katalogowym 8.6 l/100km w cykllu miejskim... Nie ma porównania...
~agusia
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Mam to autko od ponad pół roku. Przy silniku disla turbosprężarka jest bardzo dynamiczna. Autko naprawde fajne patrząc jeszcze na jego cenę. Mógł by byc lepszy plastik ale nei czepiajmy sie szczegółów.
~Fabrykant
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Kupiłem używany - jak dla mnie bomba! W tamtym czasie był to najlepszy wybór. Gdybym miał cofnąć czas kupiłbym ponienie
~MaT
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
diesel za tą cenę w tej jakości jeszcze w promocji reszta wymięka
~Krzychu
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Tylko wlewać paliwo, zmieniać olej i można długo jeździć.
~Ah1n1
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
za te pienidze nic lepszego nie moglem znalezc
~Zygmunt
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Za tą cenę czegoś podobnego nie kupi (wersja Optimum)
Kia Rio II Sedan