Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Kia Rio II 1.5 CRDi 110KM 2005-2010 - Oceń swoje auto

Oceny Kia Rio II 1.5 CRDi 110KM 2005-2010

8% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 26.11.2013 23:49:30 przez

Samochód ogólnie ok. Całokształt samochodu psują jednak drobne niedociągnięcia. W środku za dużo plastiku który w niektórych miejscach wydaje denerwujące dźwięki przy niskich obrotach (tylna klapa). Po 1000km posypało się łożysko, co prawda wymienione na gwarancji, ale po tej sytuacji łożyska były wymieniane jeszcze czterokrotnie. Felgi samochodu po 120tyś km wyglądają gorzej niż w niejednym 20letnim samochodzie. Teraz przy 125tyś km posypały się amortyzatory tylne.

dodano 15.09.2006 21:56:07 przez

To auto sprawia mi prawdziwą radość (a zauważyłam, że nie tylko mi). Prezentuje się doskonale. Wersja którą posiadam KIA RIO SPORT czarny metalik robi wrażenie. Wielokrotnie zauważyłam zainteresowanie w oczach innych kierowców. Prezentuje się doskonale, prowadzi się ją świetnie. Mało "pali" więc mogę realizować (bez stresów na stacjach benzynowych) moje marzenia związane z podróżami.

dodano 14.06.2009 00:31:37 przez

Ogólnie auto bardzo dobre, dynamiczne, ekonomiczne, można śmiało jechać bez wstydu w Europę. Niestety jest jedno bardzo ważne ALE - koszmarna obsługa ASO. Podejście niektórych autoryzowanych serwisów to jedna wielka kompromitacja (niekompetencja) i dlatego miedzy innymi nie zdecydowałbym się na ponowny zakup tego modelu. Z małymi wyjątkami nie ma z kim tam rozmawiać...

dodano 11.10.2011 20:55:51 przez

Dobra dynamika, elastyczność, niezła kultura pracy silnika, dobra ergonomia, dobre wyposażenie(wersja optimum),było by świetnie gdyby poprawić zawieszenie(tu moim zdaniem należało by się uczyć od Forda). Zużycie paliwa mogłoby też być troszkę niższe. Jeśli chodzi o stylistykę to zawsze kwestia gusty ale mnie się podoba, większości moich znajomych też ;).

dodano 28.08.2006 15:26:25 przez

jestem bardzo zadowolony. auto, którego prowadzenie to naprawdę przyjemność. jedynym "ból" to powszechna opinia o tej marce. byle pijak spod wiejskiego sklepu wie, że "kia to kicha". a prawda jest taka, że ta marka od 2 lat weszła w zupełnie nową klasę jakości i najbardziej na nią psioczą Ci, którzy nią nie jeżdżą.

dodano 27.11.2007 21:27:20 przez

za te pieniądze /Wersja- OPTIMUM/ naprawdę warto !!! Naprawdę b. dobre wyposażenie-prawie wszystko!Sinik110KM-235n/m,niskie spalanie,11,5do 100/km/h,klima , pełna elektryka bagażnik b, pojemny,/390l.-sedan-a w ogóle jest SUPER !!! Przejechałem już 11000km-bez zarzutu !!!

dodano 25.11.2012 14:42:46 przez

kupując auto zwracałem uwagę na młody rocznik niezawodność i wyposażenie KIA jest bez konkurencyjna 10 poduszek,ESP,wszystkie szyby i lusterka elektryczne,klimatyzacja i super silnik 110 koni można czuć się bezpiecznie przy manewrach wyprzedzania ciągnie na każdym biegu

dodano 09.11.2007 19:46:23 przez

Za te pieniądze -dobre wyposażenie rozsądne spalanie, super osiągi, b.łądne nadwozie, b.duży bagażnik,-jedno czego nie mogę zrozumieć to nieufność do firmy KIA-Polacy są konserwatywni! A firma ma naprawdę wiele wspólnego z solidnością Japońską.

dodano 20.10.2009 14:16:58 przez

auto spelnia mooje oczekiwania co do bycia autem dla zony i do podjezdzania do pracy, kultura pracy osiagi i cena przemawiaja w 100% za tym iz wybor byl ok, Postaram sie uaktualniac opic w miare uplywajacych kilometrow na liczniku

dodano 08.11.2010 23:13:19 przez

Bardzo miło wspominam ten samochodzik. Świetny na miasto czy wypady poza miasto. Doskonały elastyczny i mocny silnik, który bardzo niewiele pali a i jego kultura pracy jest wysoka dzięki common railu.

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 1.4 90KM, diesel.

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 651 km. Silnik: 1.4 140KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Kia Rio, oglądali także

Dowiedz się więcej o Kia Rio

Przeczytaj o Kia Rio

Rio - nowy gracz Kia w segmencie B
Rio - nowy gracz Kia w segmencie B Czwarta generacja Kia Rio - modelu, który do tej pory w Polsce nie cieszył się zbytnim zainteresowaniem - miała światową premierę podczas Salonu Samochodowego w Genewie w marcu tego roku. Samochód ten dostępny będzie w Polsce od września - my już jesteśmy po pierwszych jazdach testowych.

Kia Rio II 1.5 CRDi 110KM 2005-2010 44