Oceny Kia Soul I Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW 2009-2011

Kia Soul I Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW 2009-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Soul I Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW 2009-2011

~Tomek
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Leciwy dopiero co zakupiony w kraju, a użytkowany w Portugalii. Trasa Olsztyn- Albufeira 3900km. Spaliła 4.73L/100!! przy jeździe 120-145km/h. Tak liczyłem 3 razy bo sam nie dowierzałem . Po około 1000km silnik sie przepalił i odmulił i naprawdę nie ma na co narzekać jeżeli nie potrzebujesz wrażeń jak z Lambo. Naprawdę fajnie się zbiera przy wyprzedzaniu. Czasem dostaje po bokach wiatrem ale po jakimś czasie wyprzedzając TIRa po pewnym...
3,6
~Zawiedziony
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Wszystko jest fajnie jak samochód działa. Jak ktoś trafi do serwisu to może już z niego nie wyjść. Najbliższy mi serwis wymagał ode mnie tygodnia oczekiwania nawet na wycieraczkę tylnej szyby. Naprawy wykonywałem 2 różnych serwisach i nikomu nie polecam fachowców z KIA. Problemy z lakierem spowodowały że sprzedałem samochód zanim rdza go zje jak 20 letnie FSO (one przynajmniej dożywały 20 lat - ten samochód nie ma na to szans).
~rafalcgi@gmail.com
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Za tą cenę trudno znaleźć lepsze auto. Rozważałem jeszcze c3 picasso, fiata sedici, toyote auris i honde jazz. c3 w tej samej cenie ma słabszy silnik i jest mniejsze, fiat jest sporo mniejszy, toyota jest nieco droższa, brzydsza i ma gorsze opinie; honda jest mała. Za soulem przemawia oczywiście 7 lat gwarancji, wysokie zawieszenie przydatne na polskich drogach i bogate standardowe wyposażenie. No i jest bardzo ładny.
~M
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Kia Soul to bardzo wygodne, dynamiczne i oryginalne auto niewielkich rozmiarów. Dzieki wyższemu zawieszeniu można śmiało jeździć po każdej nawierzchni. Według mnie nie ma się do czego przyczepić (no może do słyszalnej pracy zawieszenia jedynie). Wnętrze wykonano z materiałów przyzwoitej jakiści, choć trzeba przyznać, że twarde plastiki dosyć łatwo można zarysować.
4,1
~wronekfcb@gmail.com
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Są pewne niedoróbki (szczelność, USB), ale mimo wszystko daję najwyższą ocenę. Samochód nadrabia oryginalną bryłą, kolorystyką (u mnie: czerwone wnętrze), fantastycznym w swojej klasie silnikiem oraz bardzo dobrym audio. Boli brak wersji z automatyczną klimatyzacją i chłodzonym schowkiem. To bywa nawet w samochodach niższych klas.
3,5
~Tańczący z Wilkami
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
plastiki użyte do wykończenia tego auta przypominają stare obudowy telewizorów unitry\" po prostu koreański masowy gniot strasznie się rysują\" przedni pas\"auta plastik tył plastik, blaszki jak puszka po piwie\"cienizna z której str, się nie dotknie to czuć ulotna chwile tego auta :)) to auto na chwilę,,w sam raz dla młodej os,która dużo pali w aucie Tytoniu :)) popielniczka niczym wiadro.ps.wejście na usb i kabel do I-fona jak ktoś lubi się...
Dziennik kosztów dla Kia Soul I Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
6,4
~pETER
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Jezdze tym autem od miesiaca, zrobilem 2500 km. Jest ok. Przestrzen dla kierowcy i pasazerow wystarczajaca. Autko zwinne i oszczedne. Za te cene ciezko bedzie znalezc cos sensownego z silnikiem diesla. Zdecydowanie polecam. Auto dla ludzi mlodych i mlodych duchem...
~MGR Toczek
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Polecam jako samochód dla osób młodych nie posiadajacych rodzin z małymi dziećmi. Bagażnik nie powala wielkością niestety ale nie mozna mieć wszystkiego za tą cene. Samochód oferuje dużo i jest najpeszym wyborem posród samochdów do 60tysiecy w dieselu
~zadowolony
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Ktoś pomyślał - jest dużo miejsca, świetnie się prowadzi, a silnik to poprostu przyjemność. Zarzuty co do wielkości bagażnika, są nie trafione ponieważ, jak położy się siedzenia, to można wprowadzić małą krowę ! A jak nie można kupić bagażnik dachowy !
3,4
~mimi
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
ja się pytam gdzie jest półka??? ---------------------------------------------------- Pamiętam, że w momencie kupowania Soula brak półki wydawał się jakimś totalnym nieporozumieniem, teraz nie ma to większego znaczenia. Bardziej przerażają fatalnej jakości plastiki, twarde i rysują się przy każdej okazji :(( Oceny nie poprawiam.
Kia Soul I Crossover