Lista ocen Kia Soul I Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW 2009-2011 (38) - Widoczność

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wronekfcb@gmail.com
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Wszystko jest dobre dopóki jedziemy do przodu. Jeśli natomiast przyjdzie nam patrzeć w kierunku jednego z tylnych boków - nie zobaczymy nic ponad to, co oferują lusterka. Trzecia z bocznych par szyb jest tak zaprojektowana, że z przedniego fotela NIC przez nie nie widać. Efekt jest taki, że cofając mam wielkie obawy że zaraz usłyszę wrzask potrącanego pieszego.
~kabasny
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Wszyscy chwalą, że duża, jak siadałem jak pasażer to też tak mi się zdawało. Zza kierownicy panoramę można oglądać, ale mi przeszkadzają dwie sprawy: (1) przednie słupki trochę za bardzo mi zawadzają (2) nie widzę świateł jak podjeżdżam do nich bo mi folia u szczytu okien zasłania. A dodam że jakimś gigantem nie jestem (182cm wzrostu)
~dardo65
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Wysoka pozycja za kierownicą, olbrzymia przednia szyba, bardzo duże lusterka - to wystarczający atut dla kierowcy. Ciemna folia na środku szyby, za lusterkiem - ogranicza trochę widok na światła na skrzyżowaniach. Fabrycznie przyciemniane tylne szyby - bez zarzutu.
~rafalcgi@gmail.com
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Wysoka pozycja kierowcy ma swoje zalety. Do przodu widocznośc jest bardzo dobra, boczna belka nie przeszkadza a lusterka są ok. Z widocznością do tyłu jest gorzej tak więc naprawdę warto dokupić czujniki parkowania.
~IBUPROM
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Widoczność dobra raczej w każdym kierunku. Wyższy przód powoduje, że trochę krawędzi bocznych nie można wyczuć. Szerokie tylne słupki i okienko co nic nie daje utrudniają parkowanie tyłem (dlatego czujnik parkowania się przyda).
~wojtekmetal1&o2.pl
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Widoczność z przodu bardzo dobra.Tył przy złożonych zagłówkach ok ale jak są wysunięte trochę zasłaniają.Nadrabia lusterkami(,,lustrami\'\') bocznymi,za ten element 5.
~Dodziu
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Przód poezja, świetna widoczność (wysoko się siedzi). Duże lusterka ułatwiają manewrowanie. Z tyłu jest nieźle bo samochód kończy się praktycznie gdzie szyba. Ogólnie jest ok
~Pietruszka
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Wszystko ok, ale z czujnikami jeszcze lepiej. O ile działają :) Ogólnie tylne słupki stanowią problem przy cofaniu - dają duże martwe pole.
~rytownik
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
z tyłu gorzej przez szybę. jestem przyzwyczajony do większych wozów, więc itak patrz w lusterka i jest ok. krótki tył ułatwia parkowanie w mieście.
~peetie
Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Lusterka jak łopaty, sporo przeszkleń, gigantyczna przednia szyba. Zarówno podczas jazdy jak i manewrowania nie przydarzyły mi się żadne niemiłe niespodzianki.
Kia Soul I Crossover