Oceny Łada Niva 2131 1.6 76KM 56kW 1980-1994

Najnowsze oceny Łada Niva 2131 1.6 76KM 56kW 1980-1994

3,7
~Karol
2131 1.6 76KM 56kW
Nie jestem zwolennikiem rosyjskiej myśli technicznej ale ogólnie z Nivy jestem b. zadowolony , mam oprócz niej b. dobry japoński terenowy samochód za ponad 150 kawałków(nie podaje marki bo jeszcze chciał bym go dobrze sprzedać) i w terenie jest niczym w porównaniu z nivą. Ludzie którzy w negatywny sposób wypowiadają sie na temat nivy albo nie jezdzili nigdy tym autem w terenie albo jezdzili naprawde jakimiś dojezdzonymi łamiącymi się...
1,7
~Wojtek
2131 1.6 76KM 56kW
Kupa złomu!!!!!!!!!!!!!! Miałem w życiu kilkanaście samochodów , ale żaden mnie nie kosztował tyle nerwów. Najchętniej to bym go zzrzucił w przepaść (niech stracę). Co z tego ,że części są tanie (tandetne) skoro non stop trzeba je wymieniać. Przez 4 lata posiadania tego samochodu miałem niejedną okazję aby sie przekonać jak toporny, siermiężny i tandetny jest to produkt.Wymieniona blacharka po 2 latach zaczyna gnić (oryginalne ruskie...
~jednorożec
2131 1.6 76KM 56kW
tani w eksploatacji(części dostępne od zaraz nigdy w warsztacie nie miałem tego auta dłużej niż 2 dni czego nie moge powiedzieć o wynalazku terranoII z tarczą sprzęgła mniejszą niż w dużym fiacie!! gdzie na obudawe skrzyni czekałem 2 tygodnie!!!) -nivą można sie tanim kosztem pobawić w terenie i to na całkiem przyzwoitym poziomie czego nie może znieść więkrzość tych którzy wywalili kupe szmalu na swoje przereklamowane zabawki 4x4(w tym ja...
~SVENSON
2131 1.6 76KM 56kW
Ruscy zrobili ponadczasowy ,produkowany cały czas od lat 70 , bez wiekszych modernizacji ,znakomity samochód terenowy . Prawie radzi sobie ze wszystkim , wielokrotnie zostawiajac w tyle inne nowsze konstrukcje .
~zenon75@wp.pl
2131 1.6 76KM 56kW
Może dlatego ,że moja Nivka jest \"z tych starszych\" może dlatego że naprawiam Ją osobiście ale jest niezawodna! Oprócz tego co napisałem powyżej o kołach jest też orurowana co doskonale wpływa na ego kierowcy kiedy w korku na skrzyżowyniu wieją przed tobą drogie polakierowane osobówy a ty ruszasz bez \"picha\" jak panisko. A co!
~howdeep@o2.pl
2131 1.6 76KM 56kW
Ogólnie fajny samochód do jezdzenia po lesie, nie przystosowany do katowania w terenie. W tenie daje sobie swietnie radę. O wiele bardziej komfortowy od suzuki samuraia. Stały napęd na 4 koła daje mozliwosc jazdy zimą.
~Michał39
2131 1.6 76KM 56kW
Niekupujcie żadnych Terrano, cherokee, frontier, patroli, vitar, 4runner, troper,Discovery, I TD. !!! Szkoda pieniędzy !!! Co z tego że ładnie wygląda jak to są psuedo terenówki ! ALE NIVA TO JEST TO POLECAM !!!!!!
~yappa4@wp.pl
2131 1.6 76KM 56kW
jest to moja 4 nivka , mam ja juz 5 lat i nie mialem problemow ZAWSZE DOJEDZIE a ze troche mniej komfortowo ? nie szkodzi , w zimie jazda na narty ( spokojnie wjade tam gdzie inni tylko mogą pomarzyc ) a w lecie spokojnie slipuje nia motorowke do wody i smiga po piachu bez zadnych oporow , probowalem tego zwyklym autem - i bylem mocno zdziwiony co potrafi taka Lada :) jest Ok
3,8
~boreg
2131 1.6 76KM 56kW
Jezeli boisz sie samemu wymienic bezpiecznik lub przepalona zarowke, to nie jest to samochod dla ciebie. Jezeli chcesz miec nietuzinkowy samochod dajacy duzo przyjemnosci z jazdy w zamian za codzienna troske - wybierz NIve.
3,2
~Oracle
2131 1.6 76KM 56kW
Całkiem udana konstrukcja. Samocód sprawuje się całkiem nieźle w terenie, na nrmalnych drogach tez da nim się jeździć. Bardzo prosta mało awaryjne konstrukcja. Konfort jadzy pozostawia jednak sporo do życzenia
Łada Niva 2131