Lista ocen Lancia Dedra (39) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cytra
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Jak wspomniałem jeżdżę bardzo dużo usterek nie miałem, dbam o wymianę oleju, leję paliwo i po prosu jadę. Usterek nie miałem, więc nie potrafię się nawet wypowiedzieć. Aaa wymieniałem tarcze z przodu i tyłu i odziwo ceny tarcz oryginalnych są niąsze niż np. w Fiacie C-170 CC,Czy tak Okrzykniętych "tanich niemieckich markach" nie porównuję do nowych marek ponieważ tutaj ceny potrafią zaskoczyć niejedną osobę. Co do wygody i bezpieczeństwa......
~Rafał (Piszczyk)
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
silnik bardzo dobrze -nie licząc wydmuchania uszczelki (moja wina) padł alternator (na ten przebieg mu wybaczam) zawieszenie choć super na pierwszym przeglądzie (niedawno sprowadzony) po jeździe w polsce wymagało poprawek (wachacz kpl - ok 150 PLN, łożysko przód ok 90 PLN)
~niestety były właściciel padł silnik z mojej winy
Kombi 1.6 90KM 66kW
Jak się dba i nie czeka do ostatniej chwili to ok gorzej jak się czeka a coś stuka ale nie mam czasu i zajade za 2-3 tyg to bywa większa naprawa leci jedno za drugim mała część ciagnie większą
~piotradamczyk5@o2.pl
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
Jedyna poważna usterką jaka miałem to to że trzeba było troche połatać progi ranty podłogi i tylne nadkola (trochę mi to zajeło czasu ale przynajmniej zrobiłem solidnie )reszta ok.
~Piotrek pietras_d@interia.pl
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
Sprzegło powinno być tutaj wsumie! Powazny to ja miałem wypadek tym samochodem ! Całkiem wytrzymały ale nadkole poszło jak papier ! ale ogólnie nie mozna narzekać!
~vito83
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
mono wtrysk mi sie zatarł ale poprzedni własciciel nie dbał o moja dedrunie tylko lpg i nic wiecej a ja pół na pół 98 i lpg niech ma cos miłego
~Marko 40
Kombi 2.0 16V 139KM 102kW
jeszcze nie wiem ,nie miałem z wyjątkiem immobilajzera(po wyciągnięciu akumulatora trzeba było auto odstawić na analizę komputerową w celu uruchomienia)
~czay
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Jakoś jeździ chociaż co pewien czas coś poleci. Pompa paliwa, pompa wodna (dwa razy), raz urwało się koło (dobrze, że przy małej prędkości)
~kls11@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 113KM 83kW
ta elektronika silnika... brrrrr... ile ja jeszcze z nią będę walczył.... zadziwiające, że jedzie.... serwis też nie może w to uwierzyć.. ;-(((
~<>
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Poważne usterki występują bardzo rzadko i nawet jak nawali to i tak jechać da rade. W moim przypadku nie było żadnej poważniejszej.