Lista ocen Lancia Lybra Kombi (133)

~Toper
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Tak jak piszę poniżej polecam wersję 1.9 i 2.4 od rocznika 2002. Wtedy poza bajerkami w stylu klimatyzacja automatyczna dwustrefowa, podświetlanie wszystkiego co się da, łącznie z przyciskami na kierownicy :-) ma się również ASR+ESP. Silnki mają od 2002 odpowiednio 115 lub 150KM(1.9;2.4). Ja mam 2.4 150KM i gorąco tą wersję polecam. Samochód w full wypasie może mieć takie dodatki jak xenony, fotele z pamięcią ustawień, czujnik deszczu itp.
~dar1usan
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Ogólnie autko pod względem technicznym i wizualnym prezentuje się bardzo okazale, zwłaszcza, że linia nadwozia jest rzadko spotykana i napewno będzie zwracać uwage przechodniów i mijających nas kierowców:)
3,8
~Łukasz
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
wberw pozorom to samochód przyzwoity. Gdy będzie dobrze obsługiwany (poza siecią ASO) można tym pojeździć. za wyborem przemiawia super wyposażenie i to że w zasadzie samochód nie rdzewieje.
~Bartek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Pomimo drobnego pecha, który mnie dotkną przy eksploatacji z czystym sumieniem mogę polecić to auto. Jest bezpieczne, wygodne, doskonale wyposażone, bardzo dobrze wyciszone, audio BOSE spisuje się bardzo dobrze, przestrzeń dla przeciętnej rodziny jest wystarczająca. Brakuje schowków - przydałoby się wiecej :)
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Prawdziwe komfortowe auto rodzinne, z dobrym dynamicznym silnikiem, za rozsądne pieniądze.
~Krystian
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Jeżeli przeforsujemy w sobie to dziwne dla polaka przekonanie o mitach i odrzucimy je to się okaże iż za nie wielkie pieniądze można mieć luksus, na który musimy wydać o wiele większe pieniądze, jeżeli jesteśmy podatni na mity. Nie mogłem wybrać opcji (braki w stronce) więc podam tutaj bo jest trochę miejsca. Rocznik 2001, 2,4JTD 140KM 305Nm.
~Pablo
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Rewelacja - polecam, ale podobno trzeba uważać na poszczególne egzemplarze, więc przed zakupem warto dokładnie wszystko sprawdzić, ale jak trafisz tak jak ja na udany to JEST SUPER!!!
3,6
~zulus
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
no, cóż przebieg na 100% oryginał. . Nie oceniam tego samochodu za dobrze. Jak już napisałem jeżdżę ciągle zepsutym samochodem. A to żarówka, Ato wahacz, tulejka, wycieracki, szyby, silnik, lusterka,łacnik stab.,końc drązka kier, zamek bagażnika itd.... Ale bezsprzecznie samochód jest oryginalny i przyciąga uwagę. Starałem się napisać w miarę obiektywną opinię. Zaznaczyłem kratkę żebym drugi raz nie kupił, ale nie jest to takie oczywiste....
~puki
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Jeździłem swoją Liberką prawie 2 lata i szczerze polecam. Bardzo miękka i wygodna, super nagłośnienie Bose, idealna w trasy zwłaszcza z silnikiem 2.4. Mechanicznie nie ma z nią problemów, szwankuje tylko elektryka. Padł mi alternator, podnośnik tylnej szyby i mechanizm wycieraczek. Czasem zapalają różne kontrolki na desce, po czym same gasną. Oświetlenie we wnętrzu czasem nie łączy i robi się stroboskop. Za to silnik dzwon, mój egzemplarz...
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra Kombi
7,2
10,2
~Grzegorz
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Samochód ma przejechane połowe na gazie jak do tej pory nie zawiodła mnie wiadomo wymiany jak w każdym aucie rzeczy , które się zużywają z biegiem lat .Autko bez awaryjne jak się dba tak się ma bardzo wygodne klimatyzacja robi swoje w lato przyjemna jazda zimą świetnie grzeje .Bezpieczeństwo na wysokim poziomie poduszki i kurtyny .blacha w ocynku więc nie ma z nią problemów , sporo elektroniki ale pracuje bez szwanku .Ja trafiłem na...
Lancia Lybra Kombi