Lista ocen Lancia Lybra Kombi (84) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
wystarczyłoby jedno słowo: \"Bose\":) silnika prawie nie słychać, szum wiatru słychać wyraźnie dopiero powyżej 140km/h, u mnie dość głośne zawieszenie na dziurach ale może po wizycie u mechanika znów ucichnie
~jarmondowicz@op.pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Jak dla mnie - rewelacyjne. W końcu to duży diesel, a w trasie przy prędkości 130 km/h można swobodnie rozmawiać. No i dzięki wyciszeniu i świetnemu systemowi audio, można słuchać muzyki w doskonałej jakości.
~dar1usan
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Wyciszenie super. Głównie dzięki systemowi nagłośnienia, dzięki któremu zwrócono szczególną uwagę na wyciszenie auta. Silnika prawie nie słychać, duży komfort odróżowania nawet przy dużej prędkości.
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Auto jest dobrze wyciszone. Przy większym przebiegu może być z tym trochę gorzej, ale i tak całkiem nieźle - na pewno ciszej niż w klekotach z pompowtryskiwaczami (ale to oczywiście moja subiektywna ocena)
~Grzesiek
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Jak na auto o tych rozmiarach to wyciszenie bardzo dobre. W moim poprzednim aucie Nissanie Primerze 2.0 benzyna z 2001 roku było głośniej przy 100 km/h niż tu w Lancii przy 140 km/h.
~lyreco
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Samochód jest bardzo dobrze wyciszony ze względu na warunki postawione przez firmę BOSE. W samochodzie przy około 150 km/h można swobodnie rozmawiać nie krzycząc do siebie.
~mmmm1313
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Doskonale wyciszone auto nawet przy większych prędkościach sychać tylko szum powietrza. Wyciszenie pozwala w pełni cieszyć się świetnym fabrycznym car audio Bose.
~fotograf@sebastiankaczorowski.com
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Wyciszenie z zewnątrz jest bardzo dobre, ledwo słychać przejeżdżające obok auta. Mam natomiast małe zastrzeżenia co do wyciszenia silnika. Jest on dość mocno słyszalny w kabinie.
~ori
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Doskonałe. Lancia słynie z dobrego wyciszenia które w tym modelu było dostosowywane pod nagłośnienie bose. Jest cicho czyli tak jak być powinno.
~pamaj
Kombi 1.6 16V 103KM 76kW
Stojąc na skrzyżowaniu z zamkniętymi szybami i słuchając spokojnej muzyki z Bose nie słyszałem pracującego pneumatycznego młota z odległości 10 m.
Lancia Lybra Kombi