Oceny Lancia Lybra Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW 1999-2002

Lancia Lybra Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW 1999-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Lancia Lybra Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW 1999-2002

~sura
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Celowo wstrzymywałem się z komentarzem aż minie pewien \"przebiego-okres\" czasu posiadania Lybry. Mam ją 7 miesięcy. Przejechałem 11000km. Zachwycony byłem nią od początku i zachwycony jestem nadal. Jakość wykonania rewelacja. Jakość wnętrza - rewelacja! Materiały, plastiki - jak na tą klasę pojazdu rewelka. Design.. kwestia gustu, mi się podoba bardzo. Widać włoską rękę:) Jedynie mogę współczuć \"fanom\" bezstylowych VW, BMW i innych...
~quanah
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Auto niezłe i generalnie niedoceniane. To przez przyzwyczajenia i mity. Wiele zależy od tego na jaki egzemplarz się trafi (i to dotyczy wszystkich samochodów). Włosi generalnie nie dbają o samochody i kupując auta użytkowane we Włoszech się ryzykuje; poza tym są dużo bardziej zniszczone niż te, użytkowane w innych krajach. Mój egzemplarz ma oryginalny przebieg grubo ponad 200 tyś. i nic w nim nie puka i nie stuka. Z poważnych usterek...
~mmmm1313
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Krótko mówiąc świetne auto, doskonała aleternatywa dla konkurencji niemieckiej i francuskiej. Tym bardziej że takie wyposażenie jakie oferuje prawie każda Lybra to rzadkość w autach innych marek. Awaryjnośc tego samochodu nie odbiega od innych, koszty utrzymania również.
2,9
~filozof71@gmail.com
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Ten samochód przyciąga ładnym wyglądem, jest oryginalny. Ma dosyć dobry silnik - poza tym non stop się psuje. Miałem go 4 lata i chyba najdłuższy okres kiedy nic mu się nie działo to 4 miesiące. Od zakupu regularnie serwisowany, wymiana rozrządzy, płynów i filtrów. Mimo dbania - niewdzięczna kochanka, która bierze faceta na blichtr. Nie dać się na to nabrać. Opinia o włoskich autach potwierdziła sie w 200 %. Odradzam ! Trzymać się z daleka.
3,6
~radek
~artur jur
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
SIELNI PRACUJE ŁADNIE JAK NA DIESLA NAPOEWNO LEPIEJ NIZ W NIEMIECKIM AUCIE Z TEGO ROCZNIKA (Silnik)
~ssy
~MALYOSP
~luk
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Mimo blisko 1.5t wagi to o dziwo 105KM daje sobie bardzo dobrze radę,ale to pewnie zasługa wys.moment obr. (Silnik)
~ori
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Całkiem nieźle przyspiesza, choć jak pewnego razu \"padła\" nagrzewnica (koszt 400 zł) to przyspieszał jak stary klekot a nie JTD. (Silnik)
Lancia Lybra Kombi