Lista ocen Lancia (1023)

~lyreco
Lancia Phedra
Minivan 2.0 JTD 110KM 81kW
Rewelacyjny samochód dla większej rodziny i nie tylko. Ekonomiczny, duży bardzo ustawny jeśli chodzi o możliwości konfiguracji foteli, dobrze zabezpieczony antykorozyjnie. Na prawdę samochód godny polecenia. Jeśli poszukujesz samochodu, przy którym nie musisz się zastanawiać czy zmieści się rodzina i bagaże to to auto jest dla ciebie. Jedyny problem to znaleźć utrzymany egzemplarz ponieważ jest ich bardzo mało na rynku wtórnym.
~kik
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Auto dobre, ma swoje wady i zalety, ale to najlepszy samochód jaki miałem (wcześniej VW Golf, Seat Toledo, Renault Laguna, Nissan Primera). Zawieszenie na polskie drogi - słabo, ale koszty napraw nie są przerażające.
~ralff16
Lancia Kappa
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Całoształt można ze spokojem napisać że super jak wykonanie wygoda i zadowolenie z jazdy tym samochodem przy pokonywaniu długich odcinków nie meczy sie czlowiek
~adam
Lancia Ypsilon II
Hatchback 1.2 16V 86KM 63kW
Kocham to auto. Nigdy go nie sprzedam, zawsze zostanie z nami. Super przyspieszenie okolo 10 s, jasna skora i klimatyzacja to w tamtych czasach synonim najwyzszej klasy. Tu jest wszystko, chociaz to takie male auto. Lubie sie wyrozniac a Lancia zapewnia mi to w 100%. Ma swoje wady, ale nie psuje sie, wystarczy sprawdzac dwa razy w miesiacu olej( potrafi spalic go okolo 0,5 litra na 1000km-ale tak jest prawie od nowosci i ponoc to normalne) i...
~Mariusz
Sedan 2.0 20V 150KM 110kW
Fajny samochód, ale dla ludzi którzy mają pojęcie o mechanice. Bardzo dużo można zrobić samemu, bo wiele części jest zamiennych z fiatem i alfą oraz internetowe fora są bardzo pomocne, i aktywne! To nie jest auto którym się jeździ - tzn. albo kochasz albo nienawidzisz:)
~PASIK
Lancia Phedra
Minivan 2.0 JTD 110KM 81kW
Bardzo dobry rodzinny samochód. Niedoceniany na polskim rynku, choć wyposażeniem przebija VW, Forda i Chryslera.
2,9
~filozof71@gmail.com
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Ten samochód przyciąga ładnym wyglądem, jest oryginalny. Ma dosyć dobry silnik - poza tym non stop się psuje. Miałem go 4 lata i chyba najdłuższy okres kiedy nic mu się nie działo to 4 miesiące. Od zakupu regularnie serwisowany, wymiana rozrządzy, płynów i filtrów. Mimo dbania - niewdzięczna kochanka, która bierze faceta na blichtr. Nie dać się na to nabrać. Opinia o włoskich autach potwierdziła sie w 200 %. Odradzam ! Trzymać się z daleka.
~ROBO
Lancia Kappa
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Jest to już mój 11 samochód w karierze nie licząc ciężarówek i autobusów, tutaj się dopiero przekonałem jak powinien wyglądać i jeżdzić samochód jak powinien być wyposażony,brakuje w środku tylko basenu - dla mnie rewelacja.
3,8
~Bart
Lancia Delta II
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Ogolnie samochod nie jest zly. Jest samochodem przyjaznym dla uzytkownika, mozna przyzwyczaic sie do niego .. I nie znielubic nawet wtedy kiedy z wyeksploatowania sypie sie pokolei pare rzeczy.
Dziennik kosztów dla Lancia
6,9
9,6
11,3
~limaks
Lancia Delta III
Hatchback 2.0 MultiJet 165KM 121kW
Polecam autko . nic lepszego nie kupisz w stosunku cena/jakość wielkość w miare nowego. chyba że wolisz np BMW 4 lata starsze z nalotem 300tyś min