Ocena kierowcy - Land Rover Freelander I Standard

kajorzbajor@op.pl, 14 lat temu
Silnik 2.0 Di 98KM 72kW
Rok produkcji 1998
Land Rover Freelander I Standard 2.0 Di 98KM 72kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Inne : Niezawodnosc W okresie zimowym jestem szczesliwy u mnie nie chodzą pługo piaskarki na bocznych uliczkach,fajna sprawa z tym załanczniem atomatycznym napedów Ładny wygląd mam wersje limitowaną (Bede miał przyjemność zawiez mlodą pare do ślubu czyli innym tez podoba sie to autko)
Gdy bym miał kupic nastepne auto to kupił bym land rovera i tez z tym samym silnikiem 2,0TD 98KM
Jak dla moich potrzeb jest wystarczający nie oczekuje od tego silnika osiągów sportowych.
Działa dobrze czasami wsteczny nie wskoczy
Nie jest chyba tak strasznie jak to inni opisują Tym co padł reduktor wynika chyba z szalenczej jazdy do czego to auto nie jest przystosowane.Wymieniłem podpory wału ,pasują od tranzita.Od bmw jak piszą na forach nie pasują!!!
Nie jest dobra moze to innym nie przeskadza ale mnie tak chodzi o to ze słupki przednie są za szerokie jak skręcam na przejsciu dla pieszych to musze sie deko pokrecic na fotelu zeby zobaczyc czy ludzik nie przechodzi mi w tym martwym polu co to go nie widze
Padła mi własnie nagrzewnica :(
Jest ok. Wysoko sie wsiada, kupa smiechu jak wsiadłem do kadeta myślałem ze na asfalcie siedze
Jak słychać radio to chyba jest dobrze
To chyba zależy jaką kto ma noge Moje dane nie mają znaczenia na pore roku.Max taki podałem bo klime też sie czasami włączy
Cena dobra martwią mnie tylko ceny czesci
Odpukać w niemalowane ,ale jeszcze z i do pracy nie jechałem tramwajem
Tylko naprawy eksploatacyjne klocki swiece zarowe oleje i plyny chyba ze do powaznych zaliczyc mozna podpory walu i nagrzewnica

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Di 98KM 72kW [l/100km]

8,2