Lista ocen Lexus CT (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bart
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Niemal doskonale ale jednak: brak regulacji części lędźwiowej foteli przednich - jest wygodnie i na długich trasach nie odczuwa się zmęczenia ale ten element wydaje się już standardem, a tu brak. Podłokietnik środkowy po 2 latach stracił swoją pierwotną miękkość i uwiera w łokieć na dłuższych trasach. Oświetlenie bagażnika tylko z jednej strony i zdecydowanie za słabe. Przycisk Parkingu umiejscowiony za blisko przycisku napędu elektrycznego -...
~Radek
Hatchback 5d Facelifting 200h 136KM 100kW
Jak dla mnie bardzo dobrze. Wszystko pod ręką, żadnych dziwactw. Wsiadasz i wiesz od razu gdzie czego szukać. Ale, brak podłokietnika na tylnej kanapie i uchwytów na napoje to jakieś nieporozumienie, przydało by się również gniazdo zapalniczki dla pasażerów tylnej kanapy. Natomiast materiał z jakiego wykonano tapicerkę przypomina nubuk, wiesz za co dopłacasz, dodatkowo na desce rozdzielczej znajdują się panele wykończone skórą a szyby w...
~LP
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Każda funkcja, a tym samochodzie jest ich sporo ma swój odrębny przycisk, naprawdę to jest wzór motoryzacji, a nie jakiś tablet z poukrywanymi funkcjami w menu. Na początku wydawało mi się, że trochę jak w Boeingu i że za dużo tego dookoła, ale jak się człowiek przyzwyczai to naprawdę miło korzystać z tego auta za pomocą tej właśnie ergonomii.
~Mania
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Wszystko pod reka , ergonomiczne , wygodne, intuicyjne. Doskonale mozliwosci ustawienia fotela kierowcy (lacznie z pamiecia do 3 pozycji). Jak dla mnie troche za daleko (przy wygodnym ustawieniu fotela) na drzwiach przyciski otwierania przednich szyb. Albo mam za krotkie rece :D Aczkolwiek do przezycia.
~Piotr Janusz Ś
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Bez zarzutu - może trochę niepotrzebne \"otwarte czyli bez klapki\" miejsca na przednim panelu na piwa bezalkoholowe dla kierowcy i \"drinki\" dla pasażera, skracające i tak niezbyt wygodny podłokietnik.
~ZPLexus
Hatchback 5d Facelifting 2017 200h 136KM 100kW
Dla czterech osób pewnie wygodnie. Jeżdżę góra w dwie osoby. Jest komfortowo. Bagażnik jest wystarczający, aby pomieścić bagaże, zakupy, przewieźć cokolwiek większego
~Artur
Hatchback 5d Facelifting 2017 200h 136KM 100kW
Wszystko pod ręką. Nie trzeba odrywać wzroku od drogi. Stereo jednym pokrętłem. Pozostałe funkcje na guziki. Nie trzeba macać telewizora, wystarczy wyciągnąć palec i nacisnąć.
~AL
Hatchback 5d Facelifting 200h 136KM 100kW
auto max dla 2 osób, z tyłu bardzo mało miejsca chyba jedynie dla dzieci, podstawowe regulacje na odpowiednim miejscu, menu radia dla zaawansowanych informatyków,
~Razor
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Po podróży po nieciekawych polskich drogach czasami lekko coś zatrzeszczy od strony kierowcy z przodu (coś w plastikach, chyba przy szybie)
Dziennik kosztów dla Lexus CT
5,4
6,2
~MD bike
Hatchback 5d Facelifting 200h 136KM 100kW
Miejsce kierowcy bez zastrzeżeń ja jako wysoki , mam tylko problem z obserwacją świateł gdy stoję tuż pod nimi..