Lista ocen Lexus IS III Sedan 300h 223KM 164kW 2013-2016 (7) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Sedan 300h 223KM 164kW
Wersja którą posiadam nie jest wyposażona w kamerę cofania oraz nie indeksują się lusterka z biegiem wstecznym. Ratunkiem są czujniki asystenta cofania. Widoczność do przodu i na boki bdb. Ewentualnym zainteresowanym rekomenduję zakup samochodu z zainstalowaną kamerą cofania. Podczas parkowania przodem trzeba pamiętać o krawężnikach, prześwit 8 cm nie pozwala dojechać praktycznie do żadnego krawężnika.
~Piotr Janusz Ś
Sedan 300h 223KM 164kW
Do przodu doskonale, na boki dobrze, natomiast do tyłu przez szybko opadającą linię dachu widoczność jest przeciętna. Rozwiązanie połowiczne to kamera cofania. W nocy światła cofania oświetlają drogę słabo, aby nie powiedzieć beznadziejnie. W modelu CT 200h było podobnie i nie pomogą na to nawet duże lusterka wsteczne
~Arek
Sedan 300h 223KM 164kW
Komfort w środku jest dobry, dobrze się siedzi. Konsola środkowa nieco zbyt rozbudowana. Fajne chłodzenie foteli. Niestety twarde zawieszenie psuje komfort (szczególnie poprzeczne nierówności, garby)
~Koks
Sedan 300h 223KM 164kW
NIe mam większych uwag jednak nie podoba mi się ,że czujniki właczają się zbyt późno dosłownie jak jestem już przy samej ścianie tutaj wygrywa BMW.
~Adam
Sedan 300h 223KM 164kW
Sedan, więc widoczność do tyłu ograniczona; z przodu nie widać końca długiej maski więc czujniki parkowania są potrzebne.
~Adam
Sedan 300h 223KM 164kW
Do przodu i na boki bardzo ok, do tyłu jak to w sedanie; czujniki parkowania pomagają.
~TakTak
Bardzo dobra.