Lista ocen Lexus NX I SUV (59)

2,9
~Marek
SUV 200t 238KM 175kW
Prezencja pierwsza klasa, technicznie, jakościowo bardzo, dużo bardzo gorzej...!!!!
~właściciel
SUV 300h 197KM 145kW
bardzo długo myśli daleko jej do prawdziwych automatów (Skrzynia biegów)
2,6
~Mario
SUV 300h 197KM 145kW
Nie dajcie się nabrać na ten wynalazek!!! Auto pali jak czołg - na trasie spalanie dochodzi do 16 litrów, oszczędne ( ale i tak na poziomie ledwo diesla) tylko w mieście, zero mocy i przyspieszenia, koszmarny, słaby napęd 4x4, i nawigacja z wyglądem z lat 90 ubiegłego stulecia... Nigdy wiecej!!!
~Aniq
SUV 300h 197KM 145kW
Rewelacyjne, komfortowe auto, świetne przyspieszenie w klasie Suv, na wyzszych obrotach pokazuje pazura i innych zostawia w tyle, precyzyjny układ kierowniczy, super wyciszenie silnika, bardzo wygodne siedzenia, spalanie ok 7,2-7,6l.Poza tym elegancja i estetyka zarówno na zewnątrz jak i w środku. Polecam!
~Michał
SUV 300h 197KM 145kW
To już 9 rok użytkowania Lexusa NX i prawie 200 tys. km przejechanych. To auto jest komptenie bezawaryjne! Dotychczas nic się w nim nie popsuło, żaden nawet drobiazg. Koszty serwisowe da się utrzymać na przystępnym cenowo poziomie, o ile serwis odbywa się poza ASO.
~darek
SUV 300h 197KM 145kW
Bezstopniowa skrzynia biegów , bardzo mnie rozczarowała wygląda to tak jak jazda samochodem ze uszkodzonym sprzęgłem (jeśli chcesz mocno przyspieszyć i wciskasz pedał gazu do oporu obroty silnika wzrastają silnik wyje , a samochód jak na spalonym sprzęgle powoli nabiera prędkości ) (Skrzynia biegów)
~BB916
SUV 200t 238KM 175kW
Męcząca jazda na autostradzie powyżej 140km/h. Ciągła korekta. Nie zależnie od typu opon. (Układ jezdny)
~Paweł
Lexus NX
SUV 300h 197KM 145kW
Nie wiem jak można nie być zadowolonym z tego auta , ale chyba piszą to niedowartościowani automaniacy
~Marcin
Auto rewelacja
~user 200t
SUV 200t 238KM 175kW
Więcej niż podaje producent ale mniej niż podaje autocentrum;) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Lexus NX I SUV