Lista ocen Lexus NX I SUV (59)

3,5
~Piotr
SUV 300h 197KM 145kW
Mam wersję Comfort, ale daleko mu do komfortu. Porównuję go z Audi, którymi wcześniej jeździłem. Owszem siedzenia są bardzo wygodne, ale bez podparcia lędźwiowego.
~andrzejP
SUV 300h 197KM 145kW
Ogólnie dobre auto, komfortowe, ciche, trochę za słabe, ale zależy kto czego oczekuje od hybrydy.
~Phk
SUV 200t 238KM 175kW
Generalnie bardzo udana konstrukcja. Samochód nie za duży, ale bardzo komfortowy (siedzenia w wersji materiałowej to po prostu wzorzec!) i z silnikiem pozwalającym na bardzo spokojną bezstresową jazdę, jak i dynamiczną, kiedy tylko jest taka potrzeba. Bardzo dobra jakość wykończenia. Przy okazji atrakcyjny cenowo, jak na tę jakość i markę.
~gu1iwer
SUV 200t 238KM 175kW
Może trochę zbyt agresywny wygląd , w kabinie trochę kosmicznie ale bardzo miło i przyjemnie
~citizen
SUV 200t 238KM 175kW
najbogatsza w momencie kupna wersja prestige+ dodatki(nowy po rabatach 240tys) rewelacyjny system audio Mark Levinson(tylko dla niego warto kupić Lexusa), prawdziwa skóra-uwaga w niższych wersjach jest sztuczna, szklany wielki dach. rewelacyjne oświelenie led super wykonanie-nic nie skrzypi po100kkm dobry napęd na 4koła i mocny silnik, spalanie rozsądne jak na moc, ale mogło być lepiej zwłaszcza że zbiornik jest mały. Samochód ma ogrom...
3,8
~Janusz
SUV 200t 238KM 175kW
Samochód komfortowy, ładny ale od nowości ściąga w prawo. Był już kilka razy w serwisie. Trochę pomaga optymalizacja opon. Jest to bardzo czasochłonne - testuje się różne rozmieszczenie opon. Ale nie do końca. Wymieniono już kolumnę kierownicy w nowiutkim samochodzie. bez zmian. Wczoraj dowiedziałem się, że ten samochód tak ma. Na kołach 18 cali sam ściąga w prawo włącznie ze skręcaniem kierownicy o kilka stopni. Jest to bardzo irytujące. nie...
~rwb
SUV 300h 197KM 145kW
Samochód prezentuje się wyśmienicie, komfort jazdy w porównaniu z hondą cr-v to przepaść na korzyść lexusa, jeśli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości niech umówi się na jazdę próbną, myślę, że nie będzie rozczarowany. Osobiście gorąco polecam.
~rwb
~Michall
SUV 200t 238KM 175kW
Uwazam iz na dzien dzisiejszy jest to suv ktory ma najlepszy stosunek jakosci do ceny dla tego segmentu.
3,2
~WALDEMAR
SUV 300h 197KM 145kW
samochód ładny ale nie wiem może mam za duże wymagania bo to dla mnie jest tragedia owszem do miasta dla kobiety może być do jazdy na trasy nie nadaje się wcale
Lexus NX I SUV