Lista ocen Mazda 3 I Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009 (36) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert1093
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Kolejne z moich zaskoczeń. Wiedziałem, że w porównaniu do mojego poprzedniego wozidupka to Mazda będzie na tyle duża, że się w niej zgubie...I się nie myliłem. Z przodu miejsca pod dostatkiem. Jak zobaczyłem to, to pomyślałem automatycznie że z tyłu dadzą radę jechać jedynie ludzie bez nóg (automatycznie, bo w moim Peugeocie dokładnie tak było). A tu szok- z tyłu jest wystarczająco miejsca nawet dla ludzi z nogami O_O To wtedy już byłem pewny-...
~Mrjac
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Mam 200 cm wzrostu i z przodu mam tycio za mało miejsca na nogi, ale to raczej ja jestem niewymiarowy. Gdy odsunę siedzenie maksymalnie do tyłu jest jeszcze wystarczająco miejsca dla pasażera z tyłu. Ogólnie duuużo przestrzeni jak na takie auto.
~Rafał
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Jest całkiem w porządku, ale bez szału. Zewnętrze wymiary auta nie przekładają się ani na miejsce z tyłu ani na bagażnik. Dodatkowo konsola centralna jest dość szeroka przez co wysocy kierowcy będą mieli problem z prawym kolanem.
~johny doe
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Dla mnie super. Kupiłem to auto praktycznie tylko dla siebie i mojej dziewczyny. Siedzenie z przodu rewelacja. Jeśli chodzi o tył to jestem nawet miło zaskoczony. Jak trzeba dojechać na zajęcia(ok.80km) to w 4 osoby nie ma problemu.
~Paweł
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Podobno jest to sama płyta podłogowa co w Fordzie Focusie (?). Miejsca dużo, ale nie ekstremalnie dużo. Myślę, że przy długości prawie 4,5 metra bagażnik mógłby być większy niż 340 litrów.
~mario.broos@wp.pl
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Dużo miejsca, więcej jak w Golfie IV. Może trochę mniej na nogi kierowcy odeszło przez szeroki panel sterownia klimą, nagrzewaniem i radiem. Mam 186 cm wzrostu i mieszczę się w niej bez problemów.
~BrutusFCB
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Przy wysokim kierowcy, pasażer siedzący za nim dotyka kolanami fotela, ale mimo wszystko posiada sporo miejsca. Idealne auto dla 4 osób, piąta może już odczuwać lekki dyskomfort.
~ROBSON
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
dla kierowcy ok,tylne siedzenia wygodne miejsca nie za dużo,osoby powyżej 190cm na miejscu kierowcy mogą nie znaleść dla siebie wygodnego ,odpowiedniego miejsca
~Marecki
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Przy moim wroście jest przeciętnie. Nie jest to limuzyna więc nie wymagam cudów. Jednakże z tyłu mogłoby być więcej miejsca. Ale to zmartwienie pasażerów :)
Dziennik kosztów dla Mazda 3 I Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
5,8
~Halski
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
przy moim wzroscie-180 i srednio odsunietym fotelu z tylu nie ma za duzo miejsca, ale jezdzimy na razie tylko we dwojke, wiec nie ma problemu:)))))
Mazda 3 I Hatchback