Lista ocen Mazda 3 I Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009 (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Halski
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
cena za wysoka, ale to cena komfortu i chyba troche prestizu. Zeby bylo taniej ja swoja sciagnalem jakis czas temu z przerysowanym bokiem i....cena w porownaniu do konkurencji....bardzo dobra mi wyszla!!!!!!!!!! w dodatku za diesla!!!!!
~mario.broos@wp.pl
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
cena w PL to za model 1.6 110 KM Active 83,600zł to dużo i nie dużo. Na pewno warto. Warto też wybrać sie po nią na zachód. Cena przy odrobinie "szczęścia" już od 17 tyś Euro za nowy samochód.
~Rafał
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Nie kupiłbym wówczas nic lepszego za te same pieniądze. Oczywiście wiem, że mogłem mieć 20 letnie auto klasy premium, ale pewnie do tej pory włożyłbym w jego naprawy 10 razy tyle.
~Thomsonicus
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Warto dopłacić i mieć doinwestowany. Ja kupiłem taniego średniaka i... w sumie nie inwestuję bo też się nic nie psuje. Ale ruda atakuje a dwumas terkocze drugi rok.
~Mrjac
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Niby droga, ale biorąc pod uwagę wyposażenie okazuje się, że konkurencja zazwyczaj wypada drożej i nie ma takiego kompleksowego wyposażenia.
~sokolam@mp.pl
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Według mnie bardzo dobra. Daję 4kę ze względu na drobne usterki po wypadku. Myślę, że auto bez takiej przygody byłoby niemal idealne
~Piotr
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Mogłaby być tańsza. Choć z takim wyposażeniem to praktycznie na tym samym poziomie co inne auta w tej klasie (Toyota, VW)
~maluszek
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Mazda to jakość i prestiż od Australii, Ameryki Północnej, Dalekiego Wschodu aż po Rosję.
~Zbigniew
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Za model z 2015 roku z Xenonami, czujnikiem deszczu i automatyczna klimą jest OK
~Kierowca Furmanki
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Zdecydowanie za dużo jak na samochód z tragicznym francuskim silnikiem.
Mazda 3 I Hatchback