Lista ocen Mazda 3 I Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009 (33) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert1093
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Jedno z moich zaskoczeń w tym aucie to właśnie układ jezdny. Po wyłączeniu DSC auto potrafi dać dużo frajdy :) Jeśli chodzi o sam DSC to jest bardzo dobry. Pomimo kilkunastu prób wprawienia auta w poślizg- auto nie dawało się (dopiero na śniegu skapitulował :P )
~Marecki
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Polskie drogi nie są na ten samochód. Jest zdecydowanie za niski i za twardy. Miałem już 2 pogięte felgi stalowe i wymieniony prawy amor i z tyłu łożysko w kole. Nie jeżdżę jak wariat. Użytkuję auto normalnie. W renault clio tego nie było.
~Rafał
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
W tej klasie to poezja. Auto jest zwarte i raczej w stronę twardego. Ja osobiście tego poszukiwałem więc jest zadowolony. Układ kierowniczy reaguje bardzo szybko i daje dużo informacji zwrotnych. Wielowahacz z tył również robi robotę.
~mario.broos@wp.pl
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Twardy, nawet porównywalny do twardości VW czy Audi. Super trzyma się drogi. Jechałem z Baden Baden do Hannoveru prawie 550 km. Świetnie. Nie męczy i nie buja jak francuz. Dla mnie ok.
~Mateusz
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Układ jezdny to bajka. Części tanie, ponieważ konstrukcja jest zapożyczona z Forda Focusa. Prowadzi się pewnie i precyzyjnie. Najlepsze prowadzenie ze wszystkich aut jakie miałem.
~Mrjac
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Mam opony 205/55 R16 - autko jest \'przyklejone\' do drogi. Trudno wyprowadzić z równowagi. Wielki pozytyw. Jest twarde, ale to aż tak bardzo nie psuje komfortu.
~Paweł
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Faktycznie, prowadzi się jak po sznurku. Szczególnie na serpentynach. Zawieszenie dość twarde, ale gwarantuje wysoki komfort podróżowania. Trwałość elementów wysoka.
~Piotr
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Trzyma sie drogi jak przyklejony. Bardzo precyzyjny układ kierowniczy. Bardzo dobrze działa wspomaganie. Kierując wyczuwa sie lekki opór co pozwala naprawde bezpiecznie prowadzić.
~Thomsonicus
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Ja mam założony Eibach Pro-Kit i jest dosyć mocno twardo. W mieście to przeszkadza, ale nawet na łysych oponach Golfy na rondach odpadają :-)
~sokolam@mp.pl
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Bardzo dobry, dość sztywny, a zarazem komfortowy, jak dla mnie optymalny, daje poczucie bezpieczeństwa, lubi zakręty. Dobre wyczucie drogi
Mazda 3 I Hatchback