Lista ocen Mazda 3 I Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009 (31) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
W nowym samochodzie zimą mieliśmy bardzo mocno zamarznięte szyby od wewnątrz, po przeczyszczeniu filtra klimatyzacji jest dużo lepiej. W nowym aucie podczas ogrzewania przez dobrych kilka miesiecy brzydko pachniało (zapach podobny do kapusty). W innym modelu Mazdy 3, którym jeździliśmy był ten sam defekt. Natomiast nie mam uwag co do samego ogrzewania jako takiego.
~mario.broos@wp.pl
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Klasa sama w sobie. Inni powinni się uczyć. Szybko, bardzo szybko nawet się nagrzewa. Klimatyzacja automatyczna z możliwością wyłączenia. Świetna konsola, bardzo intuicyjna dobrze rozplanowana. KLASA , no i ładnie zrobiona z naprawdę wysokiej jakości materiałów - to nie OPEL...
~Thomsonicus
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Wydajność klimatyzacji jest co najwyżej średnia. Podzielam zdanie dziennikarzy. Za to działa w miarę cicho i z automatyczną klimą nie ma problemów. Pierdzi jedynie wiatraczek od czujnika temp wewn. i trzeba go raz na 20 lat nasmarować.
~Paweł
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Super, chociaż w sytuacji kiedy pada a temperatura na zewnątrz jest wysoka nie obejdzie się bez włączenia klimatyzacji. Szyby wówczas parują ekstremalnie. Po uruchomieniu klimatyzacji to zjawisko szybko mija.
~Rafał
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Jak to benzyna, nagrzewa się błyskawicznie, klimatyzacja chodzi bez zarzutu. Gwiazdkę odejmuje za brak nawiewów na tylną kanapę. Problemów z parowaniem nie uświadczyłem
~Mrjac
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Jedynie przyczepiłbym się do tego że inżynierowie Mazdy zrobili tak, że gdy się przełącza nawiew na szybę włącza się klima za każdym razem i trzeba ją wyłączać.
~Kierowca Furmanki
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Szybko się nagrzewa jak na diesla, klima wydajna. Drażni mnie brak trybu auto z wyłączonym agregatem i słabo utrzymuje zadaną temperaturę.
~johny doe
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
W lecie chłodno, w zimie cieplutko. Klimatyzacja działa bardzo sprawnie, szybko doprowadza do pożądanej temepratury.
~sokolam@mp.pl
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Automatyczna klimatyzacja - bez zastrzeżeń, szybko chłodzi, utrzymuje wybraną temperaturę, myślę że jest bardzo dobra
~Alek
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Klimatyzacja wystarcza w zupełności zarówno latem jak i zimą. Webasto dopełnia wypasu.
Mazda 3 I Hatchback