Lista ocen Mazda 3 I Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW 2004-2009 (31) - Widoczność

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Po 3 latach już się przyzwyczaiłem jednak na początek zaskoczeniem może być jak wiele może się ukryć za słupkami A, które są na prawdę szerokie. Do tego z przodu nie ma żadnej dodatkowej szybki a lusterko wychodzi ze słupka i nie ma przestrzeni pomiędzy nim a karoserią. Na widoczność w lusterkach nie ma co narzekać bo te są całkiem spore. Słupki D również są okazałe, ale mi to nie przeszkadza bo zawsze cofam na lusterka, nigdy nie oglądam się...
~Robert1093
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Brak uwag. Widziałem, że widoczność w tym aucie jest oceniona dość słabo w porównaniu do reszty, więc dam Wam radę: jak siądziecie na fotel kierowcy, to sięgnijcie lewą ręką na bok lewy bok fotela- tam jest taka dźwignia. Poruszajcie nią do góry. Fotel powinien się podnieść. Teraz widoczność jest doskonała, mam rację? ;)
~Marecki
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Z tyłu nie widać prawie nic. A i przód też nie jest dobrze widoczny. Nie wiem dlaczego dałem namówić się żonie na tego dziwoląga na płycie podwoziowej Fokusa z silnikiem HDI made in france oraz ze znaczkiem MAZdY
~mario.broos@wp.pl
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Tu już inaczej. Do przodu ok, siedzi się wysoko i wszystko świetnie widać. Ale do tyły już nie jest tak różowo. Mała szyba dość wysoko umieszczona troszkę szkodzi - więc przydał by się pomocnik parkowania.
~Maro
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Do tyłu - kiepsko. Cofając ma się uczucie niepokoju. Wczesniej miałem astre 2, corse c i mondeo 2. We wszytskich było o niebo lepiej... Ale taki koszt sportowej sylwetki...
~sokolam@mp.pl
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Widoczność dobra, duże lusterka, troszkę gorzej przez tylną szybę - wysoka linia nadwozia z tyłu, ale nie jest bardzo źle. Do przodu i na boki widoczność bardzo dobra
~Thomsonicus
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Z przodu słupki nie przeszkadzają, z tyłu już troszkę tak. Nie ma co narzekać na pewno. Lusterka zewnętrzne mają trochę duże martwe pole.
~Alek
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Wygodne fotele kubełkowe, dużo miejsca, śliczne wykończenie wysokiej jakości plastikami, ładne podświetlenie i estetyczne zegary. Miodzio.
~johny doe
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Całkiem dobra widoczność. Na począktu miałem mały problem z parkowaniem, teraz już się przyzwyczaiłem i jest ok.
~pitter&ala
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Do tylu jest bardzo slabo. Ja wlasciwie to juz tylko cofam na lusterka, bo odwracanie sie malo daje.
Mazda 3 I Hatchback