Lista ocen Mazda 3 I Sedan (49) - Ergonomia

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rogus
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Nie można sie przyczepić do czegokolwiek. Autem jeżdżę już 5 lat i nigdy mnie nie zawiodło. Regularne serwisowanie u pana Henia (nie MIRKA)i wszystko działa. Generalnie bardzo polecam to niepozorne auto. Z gazem nie ma problemu (pośredni wtrysk) i wszystko śmiga. Rdza to bajki, coś tam bierze ale jak sie dba to żadnych problemów nie ma. Autem zrobiłem tylko 50.000 km od początku tego przebiegu na gazie. Zastanawaim sie nad zmianą na coś...
~sanaxus
Sedan 2.0 MZR 150KM 110kW
Dobrze ale obsługa komputera z panelu jest kłopotliwa łącznie z usytuowaniem jego wyświetlacza - trzeba odrywać wzrok i kierować go na bok łącznie z odrywaniem ręki od kierownicy. Sterowanie radiem z kierownicy jest wygodne i warto je mieć .Jeżeli chcesz sprawdzić temperaturę to najlepiej to robić na postoju - jest wtedy najbezpieczniej
~saturnin@gazeta.pl
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
swietne wnętrze, dość twarde fotele - osobie bardziej koscistej moze to sprawaic problem na dluzszych dystansach w polaczeniu z wybojami na drogach. na desce wsio dostepne klarownie, obsluga intuicyjna, lekko sportowy wyglad, kierowca ma wrazenie ze wszystko jest zaprojektowane pod niego. sporo schowkow i uchwytów, wszystko dobrze dostepne.
~markoni56
Sedan 2.0 MZR 150KM 110kW
Bez zarzutu. Wszystko na swoim miejscu. Jeden tylko mankament: trzeba z wyczuciem używać dźwigni kierunkowskazów bo lubią się włączyć jednocześnie długie światła gdy naciśniemy dźwignię kierunkowskazów pod nieodpowiednim kątem. Być może występuje to tylko w przypadku osób o małych dłoniach :)
~stempniewicz@sbcglobal.net
Sedan 2.3 156KM 115kW
Jestem sredniego wzrostu i idealnie wpasowuje sie we wnetrze w ktorym mam wszystko w zasiegu reki,a dzieki bardzo dobrze wyprofilowanym fotelom nie odczuwam bolu plecow nawet przy dluzszej jezdzie,pomimo tego ze siedzenia w pierwszej chwili wydaja sie twarde.
~busterek@wp.pl
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Ergonomia na najwyższym poziomie. Praktycznie wszystko można obsłużyć bez pomocy instrukcji. Jakość wykonania naprawde zaskakuje, oczywiście pozytywnie. Plastiki są co prawda twarde, ale na prawdę świetnej jakości a do tego super spasowanie.
~Andre
Sedan 2.0 MZR 150KM 110kW
Rozmieszczenie wskazników i ich desing b . dobre. Wszystko co potrzebne do obslugi w czasie jazdy łatwo dosteone , dzialające i obslugiwane intuicyjnie łatwo, radio również.. Wszystko na swoim miejscu . Jest ok.
~Thorgal
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Wszystko na swoim miejscu, wszędzie można sięgnąć i intuicyjna obsługa radia. Dodatkowe plusy za sterowanie nim z kierownicy. W użytkowanym modelu brakowało mi tylko zmieniarki na płyty. Nic więcej nie dodam, wystawiam piątkę.
~shrek
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Wszystko pod reka, mnostwo miejsca z przodu (do 'malych' ludzi nie naleze, raczej wiekszy w obu wymiarach), wszystkie przyciski tam gdzie byc powinny. Troche za duzo przycisków na kierowniicy, ale idzie sie przyzwyczaic.
Dziennik kosztów dla Mazda 3 I Sedan
8,7
~Pitek2204
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Ergonomia rewelacja :) Miałem kilkanascie modeli aut, jest to moja pierwsza Mazda...i innego auta już nie chce :) No może kiedyś nowszy model ale napewno już marki nie zmienie ;)
Mazda 3 I Sedan