Lista ocen Mazda 3 I Sedan (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rogus
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Nie można sie przyczepić do czegokolwiek. Autem jeżdżę już 5 lat i nigdy mnie nie zawiodło. Regularne serwisowanie u pana Henia (nie MIRKA)i wszystko działa. Generalnie bardzo polecam to niepozorne auto. Z gazem nie ma problemu (pośredni wtrysk) i wszystko śmiga. Rdza to bajki, coś tam bierze ale jak sie dba to żadnych problemów nie ma. Autem zrobiłem tylko 50.000 km od początku tego przebiegu na gazie. Zastanawaim sie nad zmianą na coś...
~Thorgal
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Za wszelkie usterki trzeba słono płacić. Jak na auto z nie za wysokiej klasy, troche przesadnie dużo. Zaznaczę, że z przymusu korzystałem tylko z ASO. Tym nie mniej wiem, że braki tańszych zamienników dyskwalifikują ten konkretny model jako brany przeze mnie pod uwagę do prywatnego zakupu. Możliwe też, że jeżeli samochód byłby zadbany przez poprzednich użytkowników, to twierdziłbym, iż jest idealny, bezawaryjny, wiadomo: japoński. Niestety o...
~Ratownik
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Na samochód chciałem przeznaczyć mniej pieniędzy i na początku w ogóle nie patrzyłem na Mazdę 3 ... jak zacząłem je oglądać po namowie znajomych i opiniach na forach to w końcu się zdecydowałem i sądzę że był to dobry wybór z pośród tych wszystkich aut które oglądałem. Samochód po prostu był wart swojej ceny i jest w porównaniu do samochodów tej samej klasy i innych w tej cenie.
~Konrad
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Wyprzedza o klasę Toyotę Corollę, Hondę Civic a nawet pod niektórymi względami BMW 3 czy Audi A3 - design wnętrza tej ostatniej jest wręcz prymitywny w porównaniu z wystrojem, kolorystyką i wyposażeniem kabiny Mazdy 3. Niestety Auto droższe od pozostałych Japońskich samochodów tego segmentu ale jeden z niewielu na naszym rynku "rasowy" Japończyk.
~Vivo
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Auto było racze b. drogie. W tych cenach w 3 letnich autach można było złapać nawet słynnego (z usterek) VW Passata w równym roczniku, skodzinki octavie były tańsze. Dzisiaj Mazdy dynamicznie tanieją, ze względu na postepujące z wiekiem gnicie auta. W warunkach polskich zim i natężenia soli te auta nie mają szans.
~Kiel
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Samochód dosyć dobrze trzyma cenę więc może się wydawać drogi, z drugiej strony sprzedając go po 3 latach prawie odzyskałem całą kwotę za którą go kupiłem. Samochód niezawodny, plastiki nie skrzypiały, myślę, że następny użytkownik będzie się nim jeszcze długo cieszył.
~busterek@wp.pl
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
W każdym teście krytykują Mazdę za cenę. Niby jest ona dosyć wysoka, ale w porównaniu do Opla Astry czy VW Golfa wypada ona na prawdę przyzwoicie. Dla porównania powiem że skonfigurowany golf z identycznym silnikiem i wyposażeniem kosztował grubo ponad 80tyś zł.
~Andrzej
Sedan 2.0 MZR 150KM 110kW
Auto mimo swoich lat trzyma się b dobrze a opowieści o rdzy mocno przesadzone ,jednakże w drugim roku po zakupie przy 8 letnim aucie zrobiłem dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne co należałoby robic we wszystkich autach.
~przemo1024
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Nawet po roku eksploatacji Mazdy szukałem A3 Sportback'a, A4 B7/B8 lub A6 C6. Teraz wiem, że nie warto! Autko jest wdzięczne, bezawaryjne, jedyne na co zamienię to Mazda 6 II generacji lub Mazda 3 BL.

Usterki Mazda 3 I

Mazda 3 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maati1992271
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Mimo swojego wieku Mazda jest dosyć droga, jednak taka inwestycja z pewnością się opłąci, a Madzia odwdzięczy się niezawodnością i wielką przyjemnością z jazdy. Auto szczególnie polecam!
Mazda 3 I Sedan