Lista ocen Mazda 3 I Sedan (50) - Widoczność

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thorgal
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Przód i boki dobrze. Lubię widzieć maskę i tutaj tak jest. Każdy samochód w porównaniu do pierwszej Multiply ma grube słupki, dlatego już nawet o tym nie piszę :-) Wysoki kierowca będzie musiał maksymalnie obniżyć fotel ponieważ uważam, że przednia szyba jest za krótka i sprawia to wrażenie ucięcia pola widzenia. W poprzedniej Hondzie nie było tego odczucia. Tylna szyba jest mocno pochylona i według mnie za mała. Cała się mieści we wstecznym...
~rogus
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Nie można sie przyczepić do czegokolwiek. Autem jeżdżę już 5 lat i nigdy mnie nie zawiodło. Regularne serwisowanie u pana Henia (nie MIRKA)i wszystko działa. Generalnie bardzo polecam to niepozorne auto. Z gazem nie ma problemu (pośredni wtrysk) i wszystko śmiga. Rdza to bajki, coś tam bierze ale jak sie dba to żadnych problemów nie ma. Autem zrobiłem tylko 50.000 km od początku tego przebiegu na gazie. Zastanawaim sie nad zmianą na coś...
~przemo1024
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Poza tylną szybą wszystko jest czytelne. Posiadam sedana, także do parkowania bardzo przydają się czujniki. Bez nich miałbym powody do narzekania, choć raz zawiodły - wówczas żona zaliczyła słup :-) Obyło się bez większych szkód. Widoczność w lusterkach jest bardziej niż zadowalająca.
~Stanisław Tarkowski
Sedan 2.0 MZR 150KM 110kW
Niestety nie widać przodu przez co trudno zaparkować na milimetry. Bardzo łatwo \'szturchnąć\' przeszkodę. Sprawa dotyczy też tyłu - tylny zderzak wystaje tak, że można z niego ryby łowić ;) Przydatna cecha przy zakupach - można postawić na zderzaku na czas szukania kluczyka :)
~Maati1992271
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Z przodu wszystko Ok. Mankamentem jest tylna szyba, której widoczność nie jest największa. W lusterkach widać wszystko(pomijając wsteczne-na trasie nie przeszkadza, gorzej z cofaniem lecz tu pomocą są czujniki cofania). Mogło być lepiej
~przemo1024
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Typ sedan wiele wyjaśnia. Słaba widoczność z tyłu. Mój model jest fabrycznie doposażony w czujniki parkowania PDC. Niesamowicie pomagają podczas każdorazowego parkowania nawet w bardzo ciasnych miejscach.
~Pitek2204
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Widoczność z przodu i z tyłu bardzo dobra :) Miałem kilkanascie modeli aut, jest to moja pierwsza Mazda...i innego auta już nie chce :) No może kiedyś nowszy model ale napewno już marki nie zmienie ;)
~Andre
Sedan 2.0 MZR 150KM 110kW
Na 17 calowych kołach z oponami o profilu 50 jest bardzo dobrze gdy nie ma dziur ale nasze drogi to inna sprawa'Widoczność i ergonomia obsługi dobra i wszystko tam gdzie byc powinno.
~zibi
Sedan 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
I znowu nienajlepiej. Do przodu ok. ale tyl kiepski a parkowanie to lekki koszmar, nie widac dupy i juz zaliczylem docisniete drzewo. Nie polecam szczegolnie kobietom.
~raj19@autograf.pl
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
Jeśli chodzi o tylną szybę to nie widać za dużo ponieważ tylko połka jest wysoko położona... no ale od czego są jeszcze lusterka ;P. Widok z przodu jak \"panorama racławicka\" :)
Mazda 3 I Sedan