Lista ocen Mazda 3 III (52) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lookoff
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Brak. I tego co wyczytałem, orientuję się, to silniki Mazdy z rodziny SkyActive uchodzą właśnie za bezawaryjne. Innych przypadłości brak. Dużo czyta się o problemach z korozją u Mazdy, ale to dotyczy poprzednich generacji. Model 3 z rodziny SkyActive takowych nie posiada, u mnie żadnych oznak rudej na nadwoziu ani podwoziu ;)
~Sylwester1983
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Na razie przy przebiegu 76 tysięcy nie zepsuło się nic, co uniemożliwiałoby uruchomienie auta i jazdę. Niestety od pewnego czasu czasami słychać jakieś skrzypienie z tylnego zawieszenia, ale na razie jeżdżę. Silnik, skrzynia, hamulce, sprzęgło i pozostał ważne podzespoły działają normalnie.
~Darmo
Sedan 2.2 SKYACTIV-D 150KM 110kW
Padla dwumansa po 14tys. Halo, ale cos nie tak. Wiem jeszcze o slabych lozyskach w turbinach, ale poki co moje dzialaja normalnie :)
~Marcin
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Brak wszytko tip top. To w końcu japończyk :D Poprzednie japończyki które miałem mnie do tego przyzwyczaiły :D
~Panzadowolony
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Brak i z wiem z neta że ich brak, tylko benzyna, a silnik ten jest znany nie od dziś.
~jasko
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Tych na razie nie było i nie chcę wyrokować, co może nawalić w dającej się określić przyszłości
~p4mazda
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Brak. Auto przez prawie 6 lat ani razu nie było unieruchomione.
~auto-fan
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Obawiam się rdzy,dlatego zimą będę do pracy jeździł taksówką. (żartuję)
~wizbek
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Na razie (odpukać dwukrotnie i splunąć przez lewe ramię) też nie ma
~średnio zadowolony klient
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Narazie brak, ale auto ma bardzo mały przebieg więc czas pokaże