Lista ocen Mazda 3 III (76) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablito
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
No i tutaj mam mieszane uczucia. Samochód za 90k jednak nie powinien mieć papierowego lakieru i tak delikatnego wnętrza. W samochodzie, w którym mamy automatyczne światła i wycieraczki, monitor martwego pola, automatycznie składane lusterka, światła full LED, radar ruchu poprzecznego podczas cofania (genialny wynalazek - po prostu genialny!!!) i system automatycznego hamowania przed przeszkodą nie ma ŚWIATŁO W BAGAŻNIKU AUTOMATYCZNIE...
~lookoff
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
82k PLN za bardzo dobrze wyposażony kompakt o prawidłowej liczbie cylindrów (4) oraz zadowalającej mocy 165KM. Dla mnie było to dość sporo, ale jestem bardzo zadowolony z zakupu. Dzisiaj podobny samochód będzie kosztował sporo więcej w salonie (i nie mówię tu tylko o Maździe). Ceny poszybowały w kosmos, w szczególności jeśli chcemy czegoś więcej niż słabowite 3-cylindrowe wersje silnikowe oferowane przez większość producentów.
~Ntp
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Osobiście uważam, że jest to chyba jedna z najlepszych propozycji w tym segmencie na rynku (chyba że ktoś potrzebuje kombii). Sedan ma małe ograniczenia co do załadunku, ale "można z tym żyć", natomiast nadrabia wyglądem (uważam, że hatchback nie jest już tak ładny, wręcz tył auta nie pasuje do przodu, ale to tylko moje zdanie :-)). Za około 80 tys. (skyenergy), trudno kupić coś lepszego.
~Sakhal
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Bardzo dobrze, choc powiem szczerze pozostaje lekkie rozczarowanie po praktycznie braku mozliwosci negocjacji w salonie... Miejmy nadzieje ze faktycznie utrata wartosci jest na tyle mała ze to zrekompensuje. W kazzdym razie 84k PLN za werse poliftingowa SkyPassion z paroma dodatkowymi bajerami (m.in. Full LED, i pare innych) to w dzisiejszych czasach dobra cena.
~Olek
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Cena jest jedna z najwyższych w klasie średniej, nie biorąc pod uwagę Audi/Mercedes/BMW. Za taka cenę dostajesz ładne auto, których nie ma zbyt dużo na drogach, które mało pali, dobrze jedzie, mało traci w cenie, i jest niezawodne. A jeżeli zrobić dodatkowe wyciszenie i tym samum usunąć największą wadę tego auta, to będzie to prawie idealne auto :)
~Rafał
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
Najlepszy wybór pod tym kątem jakiego mogłem dokonać. Pewnie nie byłbym tak usatysfakcjonowany gdybym zakupił niższą wersję wyposażenia lub z silnikiem G120. Wybrałem SkyPassion G165 i tą konfigurację polecam. Chyba, że ktoś ma możliwość kupna zza granicy 2.5 litowej benzyny w manualu to zachęcam.
~bart
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Każdy klient powie że wolałby żeby było taniej, jednak obiektywnie można stwierdzić że na tle konkurencji mazda wypada całkiem dobrze. Jedynie absurdalnie wysokie są ceny oryginalnych dodatków np: koło dojazdowe z lewarkiem kluczem do kół i wytłoczką za 2300zl, listwy ochronne na progi 975zł
~bart
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Są tańsze samochody w tej klasie. Zapłaciłem więcej, bo zależało mi na silniku bez turbo z dobrą dynamiką, wyglądzie nadwozia i mutlimediach. Nawigacja moim zdaniem jest słaba co obniża ocenę jakość/cena. Wyrzucone w błoto 2600 PLN. Używam google maps.
~wizbek
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Tu też doskonale. Za (jak na "kompakta") bardzo dobrze wyposażony samochód zapłaciłem nie całe 80 tys zł. Jeśli utrzyma (bez)awaryjność poprzedniej generacji będzie po prostu świetnie. Dlatego ocena może trochę na wyrost.
~wtg0
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Zawsze może być taniej :) Niemniej auto z tak bogatym wyposażeniem, z wnętrzem sprawiającym wrażenie auta premium stosunek ten jest naprawdę dobry. Szkoda tylko, że tak trudno cokolwiek wynegocjować zakupując auto.