Lista ocen Mazda 3 III (96) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof Poznań
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Przeglądy co 20tys. km + paliwo - nic czego bym się nie spodziewał. Spalanie: - trasy 600-800km po niemieckiej autostradzie z prędkościami 170-200km/h -11l/100km - oszczędna trasa krajowa -5,8l/100km - minimalne mieszane - 6,6l/100km - średnie z 5000km - 7,5l/100km
~wizbek
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Zaznaczyłem na razie doskonale, ponieważ dla mnie spalanie przy osiągach jakie prezentuje jest po prostu rewelacyjne. Co do innych kosztów się nie wypowiadam, bo ich jak dotąd nie ponosiłem. Liczę się z tym, że części eksploatacyjne nie będą należeć do najtańszych na rynku.
~Sylwester1983
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Koszt przeglądów wysoki (zawsze ponad 1000 zł), koszt komponentów i materiałów eksploatacyjnych też wysoki, auto nie jest ekonomiczne. Jeśli ktoś chce tym mułowatym samochodem jeździć szybko, to niech się przygotuje na wysokie spalanie.
~Sebring
Hatchback 2.0 SKYACTIV-G 165KM 121kW
45tyś. przejechane . Do pracy jeżdżę 100km 16x w miesiącu i spalanie na tym odcinku wychodzi mi średnio 5.5L. jazda do 120km/h . Na jednym baku zrobiłem 730km i zostało jeszcze 5 litrów w baku to nie tylko długie trasy ale też i po mieście
~Sakhal
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Biorac pod uwage silnik i rozmiary auta - jest super. Spalanie bardzo rozsadne, powiedzialbym nawet skromne. Najwazniejsze ze agresywne deptanie nie wpływa az tak bardzo na spalanie (jak ma to miejsce w TSI i innych małolitrazowych kosiarkach z turbo..)
~Panzadowolony
Sedan Facelifting 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Tylko lać i jechać. Ubezpieczenie samo OC to jakieś 600PLN, koszty paliwa, jak już napisałem przy opisie silnika, wszystko zależy od Ciebie ja jest b. zadowolony, ma duży potencjał, a pamiętajcie to są 2 litry benzyna.
~Dk82
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
spalanie większe niż podaje producent w katalogu miasto około 7,5 l /100 km , trasa oszczędna jazda 5,6 l / 100 km mniej oszczędna jazda na trasie około 6,0 l / 100 km średnio miasto / trasa około 6,8 l / 100 km
~Marcin z Konstancina
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
nie uwierzycie ,mój egzemplarz pali na trasie 2,7 do 5 litrów na 100 km.Miasto przy spokojnym stylu jazdy 5 do 7 litrów. Tankowanko raz na miesiąc do pełna i mazda jeżdzi codziennie.Przypominam:silnik 2,0L i 1350 kg.masy!
~Mateusz
Sedan 2.0 SKYACTIV-G 120KM 88kW
Trudno mi powiedzieć bo auto posidam nniecały miesiąc. Jak sie ddowiedziałem z ASO - koszty przegladow sa na poziomie bardzo akceptowalnym - ok 600- 700 zl co jest bardzo miłą informacja w porównaniu z np Kia i VW.
~lookoff
Hatchback Facelifting 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Serwis ASO kosztuje zwyczajnie jak w innych markach nie-premium. Póki co na gwarancji jeżdżę do ASO na przeglądy tylko. Niskie spalanie jak na taką moc, średnio 7-7,5l, w mieście max. 8,5l, na trasie 6,5l.