Oceny Mazda 323 III

1 ocena

Najnowsze oceny Mazda 323 III

~rzesza
Hatchback 1.6 GT 86KM 63kW
Nie spodziewalem sie ze za 1300 PLN mozna miec taki pojazd, nigdy mnie nie zawiodla, a wrecz wprawiala w zdumienie. Szkoda ze z czesciami nie jest juz za dobrze do tego modelu, ale dla chcacego nic trudnego. Gdybym nie wyjechal z Polski jezdzilbym nia do samego konca mojego lub jej. Zyczylbym sobie samych tak bezproblemowych samochodow z charakterem. NAstepna bedzie Mazda eFka z przedzialu 96-98. Acha nie wspomnialem, poza maluytkimi sladami...
~igor@unix.wroclaw.pl
Hatchback 1.6 GT 86KM 63kW
Jestem pod wielkim wrażeniem. 21 lat temu japończykom udało się zrobić auto jakościowo i technologicznie wyprzedzające większość europejskich konstrukcji. Porównywanie tej mazdy do innych samochodów tego samego segmentu prawie zawsze wypada na jej korzyść. Prawie, bo jeszcze było BMW E30.
~Otoczak
Kombi 1.7 D 56KM 41kW
Przednie amortyzatory od nowowści tylne wymieniane 2 razy. Zawieszenie dość twarde. Kiepskie ogrzewanie. Jak na silnik Diesla z lat 90-tych to bardzo cichy i dość dynamiczny. Moja dziewczyna uczyła się na niej jeździc ale i tak jestem pewien że 100 tys. zrobi bez powaznej naprawy.
~wlodekiewa@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 86KM 63kW
To moje ukochane auto. Teraz zostawiłem je dzieciom, ale często jeszcze nim jeżdże. Oczywiście w porównaniu z nowym seatem leonem, którym teraz jeżdże, nie robi już takiego wrażenia, jak wtedy kiedy była piękną czterolatką. Mój egzemplarz pochodzi ze Szwecji - sam go tam kupiłem od pierwszego właściciela i tam nim 5 lat jeździłem. Kupiłem jak auto miało 4 lata i 60 tys. na liczniku. Przejechałem nim więc ponad 240 tys. i jeżdżę dalej!
~Student
Hatchback 1.6 73KM 54kW
Ja jestem b. zadowolony. Samochód jest bardzo dynamiczny, wygodny i mało przy tym pali. Części (mimo iż jest to japoński samochód są na poziomie konkurencji z niemiec). Naprawdę nie ma obaw podczas kupowania: Jeśli Mazda nie jest powypadkowa i jakoś wygląda to będzie jeszcze służyła przez długie lata.
~Maciej navezgane@op.pl
Sedan 1.6 GT 105KM 77kW
Szczerze polecam.Bardzo dobry rodzinny samochód za małe pieniądze. Wewnątrz dużo miejsca i duży bagażnik w sedanie.Komfort jazdy jak na samochód w tym wieku bardzo dobry.W mieście pali nie całe 8/100,na trasie 6 z groszkiem/100.
~Artur
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
Ogólnie dobry,niezawodny,oszczędny pod względem spalania i przestrzenny. Drogi w częsciach zamiennych i trudno dostępnych(wszystko na zamówienie)
3,5
~marcin_jopp@onet.eu
Hatchback 1.5 75KM 55kW
świetne auto, wygodne, gdyby tylko mniej paliło(1,5l gaznik plus 3 biegowy automat)!
4,1
~eryk
Hatchback 1.6 73KM 54kW
ogolnie dobre tanie autko nigdy nie mialem z nim wiekszych problemow nawet ostro jej wciskajac
~Adam Wojciechowski
Sedan 1.6 GT 105KM 77kW
Polecam osobom, które mają niezawodność za znak szczególny i o mniej zasobnym portwelu niechcącym ładować całej pensji w samochód!!!