Lista ocen Mazda 323 V F (157) - Widoczność

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
F 1.8 i 16V 114KM 84kW
Z tego co wyczytałem to normalne że w kącikach przy lusterkach rysują się szyby boczne. Też tak mam. lewe lusterko jest normalnie widoczne pomimo tej zarysowanej szyby za to prawe już gorzej. w nocy strasznie to rozmazuje obraz z lusterka a wiadomo wyprzedzać czasem też trzeba i wtedy prawe lusterko jest ważne. Do przodu normalnie, mogło być lepiej bo troszkę przeszkadzają dość grube słupki boczne, trzeba się wychylać do przodu niestety przy...
~Tołdi
F 2.0 i V6 24V 144KM 106kW
Do tyłu tragedia. Przez tą małą szybkę nic nie widać, a w dodatku zasłania jeszcze spojler. Sądzę że po obcięciu dachu byłoby idealnie. Do przodu jest bardzo dobrze, ale tylko w dzień. W dzień czasami w przedniej szybie odbija się deska rozdzielcza. W nocy oślepiają inne samochody ponieważ w maździe bardzo nisko się siedzi. Jeśli chodzi o seryjne światła to daję ocenę 2. Lampy z soczewkami fajnie wyglądają ale nie spełniają swojej roli....
~Luck92
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Widoczność naprzód i po bokach taka jaka być powinna. Do tyłu jest nieźle, choć po roku użytkowania nadal nie jestem w stanie idealnie wyczuć co do centymetra ile zostało mi do samochodu zaparkowanego za mną, ponieważ \"Efka\" ma nieco wysoki tył i jest liftbackiem. Natomiast widok w bok i do tyłu (przez szyby tylnych drzwi oraz małe okienka za nimi + szyba klapy) jest dobry.
~Paweł, szuri@poczta.onet.pl
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Widoczność w przód oraz po bokach jest całkiem w porządku, gorzej sytuacja wygląda z parkowaniem tyłem. Na szczęście tył nie wystaje prawie wcale, więc nie jest to aż tak trudno wyczuć. Wszystko to jest wynikiem „usportowionego” wyglądu z opadającą linią dachu (coś jak coupe), jaki prezentuje ten samochód.
~X
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Tutaj jest niestety masakra. Nie widać dosłownie nic. Boczne lusterka, które miałybyć niby takie super, nie pomagają niestety. Każde parkowanie to katorga. Wiem, że są ludzie, którzy dobrze parkują busami, ale jak się kupuje taki samochód to nie po to, żeby się męczyć za każdym razem. Duży minus.
~migug
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Do tylu troche slabo ze wzgledu na szerokie slupki. Spojlerek na bagazniku ulatwia parkowanie dzieki niemu doskonale widac koniec auta. Z przodu jak dla mnie za niska szyba. Mam 188 cm i czesto musze sie schylac jesli stoje 1 na swiatlach zeby zobaczyc jakie sie swieci.
~Moenghus
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Wiadomo, jak to w niskich samochodach, czasami jadący z naprzeciwka świecą po oczach ale idzie się przyzwyczaić. Do przedniej szyby mam takie jedno zastrzeżenie, że przy spryskiwaniu często po bokach zostaje maź ze spryskiwacza i tworzą się brzydkie zacieki.
~bojar211
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
Są pewne martwe strefy tego samochodu, ale które z aut ich nie ma , trochę przeszkadzają przednie słupki, ponadto widok do tyłu przez tylną szybę jest lekko utrudniony ale wynika to z sylwetki auta, kwestia przyzwyczajenia ;-)
~tomek87
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
widocznosc jest do bani czy to do przodu czy do tylu siedzi sie nisko a tylni otworek zwany szyba pokazuje bardzo niewiele ale wynagradza za to super lusterkami bocznymi! cos za coc super wyglad kiepska widocznosc.
~cielak666
F 1.5 i 16V 88KM 65kW
widoczność jest dobra w zależności od wzrostu kierowcy, są ustawienie fotela w trzech funkcjach, jak to w japończyku z tam tych lat dość nisko się siedzi ale pewnie, i siedzenia dobrze trzymają na boki
Mazda 323 V F