Oceny Mazda 323 VI S

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Mazda 323 VI S

~Brutus
S 2.0 TD 90KM 66kW
Jeżeli ktoś szuka niezawodnego auta to jak najbardziej. Przy odrobinie dbania o mazdę ona odwdzięczy się bezproblemową eksploatacją. Trzeba tylko pamiętać o tankowaniu dobrej jakości paliwa i o rozgrzewaniu i chłodzeniu turbiny. Deska rozdzielcza pomimo twardych plastików przy tym przebiegu nie skrzypi,jak u Pana \"T\". Którego auto pewnie nie raz uczestniczyło w kolizji i ma faktyczny przebieg oscylujący w granicach 500 tys.km. Nawet Lexusa...
3,8
~wojtek
S 2.0 TD 90KM 66kW
Da się tym jeździć ale nie nastawiajcie się na cuda. Być może moja słabo wyposażona i hałaśliwa wersja tak nie zachwyca a inne konfiguracje są lepsze. Jak dla mnie, to jest to auto do jeżdżenia i tyle, przemieszczacz, przesuwacz ludzi i klamotów.
~XRT1
S 1.6 16V 98KM 72kW
Auto prawie doskonałe, \"prawie\" bo przydałoby się kilka / kilkadziesiąt dodatkowych koni mocy, przy jeździe samemu 100KM spokojnie wystarcza, natomiast przy 3 dodatkowych pasażerach podczas ruszania z miejsca można się nieprzyjemnie rozczarować... Poza tym to same plusy.
~Adrian
S 2.0 TD 90KM 66kW
Za tę kasę SUPER autko jeśli chodzi o niezawodność to A4 i dużo innych zostawia w tyle, jedynie komfort nie za wysoki i tapicerka niskiej jakości ale w tej klasie cenowej to raczej normalka, maiłem wcześniej VW,Forda,Opla,Seata i japoniec bez porównania bije je na głowę
~olunia
S 1.3 16V 73KM 54kW
Jestem zakochana w niej bez pamięci! Mam nadzieję, że to się nie okaże kolejnym zawodem miłosnym w moim dorobku... Ja rozumiem, ze kto kocha, ten wad nie widzi, ale tutaj praktycznie nie ma się do czego przyczepić! Jedyne, co mnie drażni, to spalanie. Tak przyjemnie prowadziło mi się tylko jeszcze hondę civic, a prowadziłam bardzo wiele samochodów.
~stadwo@interia.pl
S 2.0 TDI 101KM 74kW
jest super, niesamowita w trasie, stabilna, bardzo elastyczna i dynamiczna nawet przy Vmax, którą przekracza bez problemu. mankament to serwis - ale tu do właściwego poziomu to wszystkim markom jeszcze daleko. po wejściu do UE cena znacznie spadnie.
~Muniek
S 2.0 TD 90KM 66kW
Eksploatowałem auto 9 lat . Mazda 323 BJ jest całkowicie bezawaryjna. Jedynym mankamentem jest korozja
~Rafal
S 1.5 16V 88KM 65kW
Przecietne auto dla kowalskiego. Silnik bez zarzutu. Karoseria- rdzaaaaaa. Wnętrze-dziadkowoz. Auto idealne jako drugie idealne.
~bart
S 1.5 16V 88KM 65kW
samochód warty swojej ceny, może nie wygląda jak poprzedni model, ale niezawodność mimo wieku jest zachowana
~pepek
S 2.0 TDI 101KM 74kW
minusy-głośny silnik,słabe wyciszenie. plusy-cała reszta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mazda 323 VI S