Oceny Mazda 5 I 2.0 MZR-CD 110KM 81kW 2005-2010

Mazda 5 I 2.0 MZR-CD 110KM 81kW 2005-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda 5 I 2.0 MZR-CD 110KM 81kW 2005-2010

~Czerwski
Minivan 2.0 MZR-CD 110KM 81kW
Samochód mam od nowości, ogólne wrażenia są naprawdę dobre, pojemny i ciekawy samochód dla rodziny, o naprawdę przyzwoitych właściwościach jezdnych. Miałem okazję jeździć Oplem Zafirą czy Renault Scenic i szczerze przyznam że w sposobie prowadzenia nie ma porównania, z Mazdą. Do tego przyzwoity silnik dodatkowy rząd siedzeń chowany pod podłogą bagażnika. Pojawiły się pewne problemy podczas użytkowania samochodu ale były one typowe dla tego...
3,5
~LEMON2
Minivan 2.0 MZR-CD 110KM 81kW
Jesli wierzysz w poglad ze japonskie to wysoka jakosc i niezawodnosc to nie jest to auto dla Ciebie. Jakosc - w srodu plastki sa twarde i latwo je zarysowac. Niezawodnosc - nerwy moze ci zszargac strach przed lampka DPF. Naprawy z tym zwiazane nie naleza do tanich. Ale jezli sie nie bedzie psul to naprawde auto jest fajne i przyjemne.
~diesel madziak
Minivan 2.0 MZR-CD 110KM 81kW
Komfortowy samochód rodzinny na dłuższe wyjazdy (nie polecam wyłącznie do jazdy po mieście (dużo korków) - wtedy wysokie spalanie), może nie za małe pieniądze, ale z bogatym wyposażeniem standardowym, raczej dla rodziny 2+2 (+ pies). Dobre zawieszenie nastawione na komfort. Nr 1 to odsuwane tylne drzwi oraz 7 osób/4.5 m Made in japan = niezawodność
~Atommy
Minivan 2.0 MZR-CD 110KM 81kW
Świetny samochód rodzinny. Idealny na długie wyjazdy dzięki elastycznemu silnikowi i pojemnemu wnętrzu i możliwościom aranżacji. Wysokie nadwozie i przesuwane tylne drzwi pozwalają łatwo zajmować miejsca nawet na ciasnych parkingach np. wkładanie dziecka do fotelika). Niewielka długość, krótki przód i ogromne lusterka pomagają w manewrowaniu. Bardzo komfortowe zawieszenie i niska awaryjność sprawią, że pokochasz jazdę piątką i wybaczysz jej...
~seba
Minivan 2.0 MZR-CD 110KM 81kW
Auto solidnie wykonane, dobrze nadaje się na długie trasy. Dynamiczny motor i dobre właściwości jezdne, zapakowane w niezłą karoserię służyć będzie każdej rodzinie, bo to bez wątpienia głównie samochód dla rodziny.
~kabor60@poczta.fm
Minivan 2.0 MZR-CD 110KM 81kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony,cena mogła być trochę niższa.Bardzo wygodne wejście do samochodu zwłaszcza do tyłu dzięki odsuwanym drzwiom.Awaryjnie dodatkowo do wykorzystania dwa siedzenia w bagażniku,możliwość przewozu 7-miu osób
Dziennik kosztów dla Mazda 5 I 2.0 MZR-CD 110KM 81kW
8,6
~Tomek W. Berlin
Minivan 2.0 MZR-CD 110KM 81kW
Obszerny, ergonomiczny, wygodny (ostatnia wycieczka, 500km, 5 doroslych osöb i mnustwo bagazu, nawet w drugim rzedzie na srodkowym "awaryjnym" nikt nie narzekal. Ladna sylwetka, nie tak jak u konkurencji.
~Szymon W
Minivan 2.0 MZR-CD 110KM 81kW
Auto fajne. Mój pierwszy van rodzinny. Dostałem od teścia.
~Grzesiek
Minivan 2.0 MZR-CD 110KM 81kW
jak potrzebujesz funkcjonalnego auta z dużym bagażnikiem, to jest to dobry wybór
4,1
~waldek
Minivan 2.0 MZR-CD 110KM 81kW
gdyby mazda przylozyla sie bardziej na etapie projektowania auto bylo by godne polecenia. nie zawsze nowinki techniczne (pfd) ulatwiaja urzytkownika eksploatacje