Lista ocen Mazda 6 I Kombi (146) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 163 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gazda
Kombi 2.0 MZR 141KM 104kW
Jestem zawiedziony. Przy wyborze samochodu kierowałem się opiniami z tego serwisu. Solidnie przygotowałem się do wyboru egzemplarza - oglądałem kilkanaście mazd, jeździłem sześcioma, wybrałem tę jedną, jedyną. Mimo regularnego serwisowania i ogólnego dbania o samochód przytrafiło się kilkanaście drobnych i kosztownych usterek. Przygotowany byłem na korozję - potrafię naprawy blacharskie wykonywać samodzielnie, więc na korozję nie będę...
~Marek
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
w chwili obecnej cena zakupu oscyluje w granicach ok 25 000 - 30 000 zł. Uważam, że nie jest to wygórowana cena za rodzinny i pakowny samochód, który daje dużą frajdę z jazdy i nie bije właściciela po kieszeni prosząc się co chwila o jakąś naprawę. Naprawdę polecam to autko. Tym bardziej, że Mazda 6 nie jest samochodem popularnym i nie jeździ ich tyle po naszych drogach co VW, Opli itp. Dodatkowo wyposażenie w wersji Exclusive jest naprawdę...
~Marek S, Swidnica, rodiskeram@aol.com
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Kupilem to auto nowe w internecie za 21000Euro auto ma maxymalne dostepne u Mazdy wyposazenie lacznie z Webasto, nawigacja, (el.szyby , ryglowanie od wewnatrz i zewnatrz, programowanie siedzen) wszystko to przez piloty, do tego czujniki deszczu, zmierzchu, parkowania przod i tyl, ksenony, komplet skora, raczej biedne Bose pod wzgledem dzwieku i wyposarzenia mimo zmieniarki, Japonska Niezawodnosc (wszystko made in Hiroszima), bajeczny wyglad...
~Piotr
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Kupiłem auto jako nowe w Polsce, sprowadzone z Niemczech przez Auto Księżyno - tu pozdrawiam firmę z Białegostoku - za ok. 108 000 pln. Jak na takie wyposażenie - a mam szyberdach, skórę ksenony, Bose, elektrykę szyb, przenośną nawigację VDO (obecnie bezużyteczną) i taki silnik 2,0 diesla z 360 NM - to rewelacyjny stosunek ceny do wyposażenia i jakosci. Takich ofert już nie ma na auta nowe z Japonii
~Magoor
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Spodziewałem się solidnego auta ale się przeliczyłem. Wydałem niemałe pieniądze na auto serwisowane z przebiegami i resztą potwierdzonymi w serwisie. O ile ładnie wygląda, to jego jakość odbiega od tego co słyszałem o tej marce. Coś trzeszczy, niedziała, rdzewieje. Do zakupu muszę dołożyć około 8 tys zł aby móc się cieszyć z jazdy. Za tą cenę warto poszukać innej, może europejskiej marki.
~SKO
Kombi 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Cena jaką za nią dałam zdecydowanie nie była najniższa na rynku, ale mam pewność, że to bezwypadkowy egzemplarz w bardzo dobrym stanie dający dużo komfortu i radości z jazdy. Gdy po zakupie pojechałam na mały przegląd do szpeca od Mazd, powiedział, że dawno nie widział tak zadbanego egzemplarza - to wynagrodziło koszty i dało nadzieję, że będzie dobrze :)
~Rafus
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Cena normalna, a jakość lepsza niż cena, to czego chcieć więcej... Ps. jak dla kogoś utrzymanie japońskiego auta jest nie do zniesienia, to niech go po prostu nie kupuje, a nie marudzi jakie to drogie części są itp. Zapewniam, że jak raz na jakiś czas kupicie cos do Mazdy, to do innego kupicie może taniej, ale 10 razy częściej - rachunek jest prosty:)
~Edek Z Fabryki
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Cóż... trudno znalezc cos lepszego za te pieniadze. Aut idelanych dla kazdego nie ma. To jest dobrym kompromisem. Do pokonywania odległosci ponizej 300km polecam zamiast kazdego pasata, vectry i mondeo z nawet o kilka lat mlodszych rocznikow. Dla lubiacych wygodne fotele, duzo jezdzacych, lub majacych problemy z kregosłupem - kupcie inne auto.
~Wojtok123
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Niektóre plastiki moglyby byc dopasowane nieco lepiej. Niektóre potrafią trzeszczyc co jest bardzo denerwujące ale najgorzej spasowane plastiki to chyba te nad progami. Moje od strony pasażera praktycznie nie istnieją. Wylamaly się zaczepy i poprzedni właściciel przymocowal je na taśmę dwustronną. Reszta okej.
~luk
Kombi 2.3 MZR 166KM 122kW
Żeby kupić dobra wersje, bez pognitych progów i nadkoli. Na rok 2017-2018 trzeba szukać roczników od 2006 r. i zapłacić więcej niż 12,000-15,000zł. Jeśli macie mniej kasy, to nie liczyłbym że znajdziecie wersje bez rdzy. Wersje po lifcie są też lepiej zabezpieczone. Generalnie moim zdaniem auto warte swojej ceny.
Mazda 6 I Kombi