Lista ocen Mazda 6 I Kombi (309)

~piotrsondej@vp.pl
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
w porównaniu z mondeo-dwa razy ciszej szczególnie przy zimnym (Wyciszenie)
~Japforever
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
To moje 9 auto (4 japonskie) wiec jest do czego porownywac. Po 2 latach jazdy moge powiedziec ze Mazda 6, to super wyglad, niezawodnosc i przyjemnosc z jazdy. Naprawde polecam, zwlaszcza diesel. Moglby byc troche tanszy no ale cos za cos. Wiecej placisz wiecej dostajesz.
~MARS
Kombi 2.3 MZR 162KM 119kW
stosunkowo drogi moja wersja poj.2.300 ,xenon ,skóry.combi sport kosztuje ok.1.3 1.4 tys.pln niedostępna w kraju (Stosunek jakość/cena)
3,3
~anddna
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
jedna wielka rdza, aż słychać jak zżera auto (prog,i nadkola) (Bezawaryjność (poważne usterki))
~sebek
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Nawet z dwoma fotelikami plus troje dorosłych jest ok. Chociaż miejsca mniej niż w Mondeo (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Tom
Kombi 2.0 MZR 147KM 108kW
Do silnika i jego kultury pracy nie ma się przyczepić. Lubi obroty jak większość japończyków. (Silnik)
~berhauser80ss@gmail.com
Kombi 2.0 MZR-CD 136KM 100kW
Pilnować terminów wymiana paska rozrządu. Najlepiej zrobić to zaraz po kupnie auta. Nie oszczędzać na zamienniku ale tylko orginalny mazdowski. Cena nowego paska wraz z osprzętem to coś około tysiąca złotych. Zamienniki potrafią się zerwać. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~kostra
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Silentblocki niestety nie wytrzymują polskich dziurawych jezdni. Na szczęście nie jest to droga część. (Układ jezdny)
3,2
~Haikou
Kombi 2.0 MZR-CD 121KM 89kW
Bardzo elastyczny. Niestety dzisiaj zawódł mnie totalnie, Odmówił posłuszeństwa ponad 500 km od domu. Efekt: laweta , warsztat i na razie nie wiem co dalej. Do domu dotarłem sprzętem Renault Thalia z wypożyczalni. (Silnik)
~mario
Kombi 2.3 MZR 162KM 119kW
jest naprawde spoko na te pojemnosc na trasie zjada mi ok 7-8l (Silnik)
Mazda 6 I Kombi