Lista ocen Mazda 6 I Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW 2002-2008 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szeryv
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Pozycja za kierownicą jest dobra - każdy znajdzie wygodną dla siebie. Fotel kierowcy ma podparcie na lędźwie - fajna sprawa. Regulacja oparcia fotela pasażera za pomocą dźwigni - niefajna sprawa. Na tylnej kanapie miejsca na nogi i nad głową starczy dla 3 osób średniego wzrostu. Bagażnik bardzo duży i ma składane siedzenia za pomocą wajch (dzielenie 2/3 do 1/3). Brakuje siatki na podłodze (jest wysuwana z roletki) , ale są uchwyty i dodatkowe...
~Wojtok123
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Biorąc pod uwagę, że samochodem będą podróżowały 4 osoby to miejsca będzie dość. Brakuje trochę dziury pomiędzy oparciami tylnej kanapy przez co jak wiezie się np. narty to często trzeba kombinować jak je ustawić co by nie zagrazaly pasażerom z tyłu. Z przodu miejsca jest dość. Podłokietnik starcza na dwa łokcie, nogi można wyciągnąć i się odprężyć.
~Marek
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
dla mnie wystarczająca. Mam 186 cm wzrostu i bez problemu znajduję sobie wygodną pozycję za kierownicą (fotel i kierownica regulowane są w dwóch płaszczyznach). A co najważniejsze odsunięcie fotela do tyłu nie powoduje gniecenia nóg pasażera z tyłu:)
~Koto111
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Ciężko ją ocenić, np. Ford Mondeo Mk III bije ją na głowe jest wygodniej, w Mazdzie niby podobna przestrzeń ale się znowu leży i te zbliżenia foteli do siebie zmuszają do przykurczania nóg. Oceniam miernie to auto.
~szkoder
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Full wypas- mam 185 cm wzrostu i ważę około 95 kg, mały nie jestem, a mimo wszystko mam dużo miejsca dla siebie jak i reszta też nigdy nie narzekała. Zarówno z przodu jak i z tyłu miejsca jest spokojnie dla dużych ludzi
~Damian_B
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Bardzo dużo miejsca w bagażniku, pasażerowie nigdy nie narzekali na brak miejsca na nogi. Wręcz przeciwnie, pasażer z przodu mający 2m wzrostu spokojnie może wyciągnąć sobie nogi, bardzo duży plus za to.
~ArkadiuszM
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Mam 2 metry wzrostu, za kierownicą pełen komfort, z tyłu przy fotelu cofnietym na maksa, pasażerowie z tyłu mogliby mieć więcej miejsca.
~m.w.
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Samochód większy wewnątrz niż wygląd zewnętrzny by na to wskazywał. Nawet wysokie osoby nie powinny narzekać na ilość miejsca, zarówno z przodu jak i z tyłu.
~siebek
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Zdarzało mi się kilkukrotnie pojechać w trasę 1400km i nie odczuwałem nadmiernego zmęczenia. Pasażerowie też nie narzekali.
~MrSpike
Kombi 1.8 MZR 120KM 88kW
Bardzo dużo miejsca zarówno dla kierowcy jak i pasażerów. Z tyłu wygodnie usiądzie nawet duża osoba. Auto idealne na długie trasy.
Mazda 6 I Kombi