Lista ocen Mazda 6 III Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW od 2012 (9) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Pewnie nie jest ten automat tak szybki jak DSG, czasami trochę za długo myśli, generalnie nie jest irytująca, ale do ideału brakuje. Ale za to pozwala wydobyć możliwości silnika - jak trzeba przy wyprzedzaniu kręci wysoko przez co dodaje dynamiki nawet przy pełnym obciążeniu.
~TOmek
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Ogólnie jest ok. Czasem ma tendencję do haczenia się i na światłach jak chcesz wrzucić pierwszy bieg to się blokuje -trzeba wtedy wcisnąć jeszcze raz sprzęgło i zaskakuje.
~SouldSire
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Jakoś przez dłuższy czas nie mogliśmy się zgrać i, prawdę mówiąc, do tej pory z "trójką" miewamy drobne nieporozumienia. Niemniej, ogólnie jest dobrze.
~matecc
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Manualna, sześciobiegowa skrzynia biegów zmienia biegi szybko, gładko i sprawnie. Jest to najlepsza skrzynia, z jaką miałem do czynienia.
~Advert
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Na początku ciut haczyła,ale teraz już chodzi gładko.Dobrze zestopniowana.W mieście można korzystać ze wszystkich 6 biegów przy spokojnej jeździe.
~Paweł
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Precyzyjna ale zadarzy jej się przychaczyc z 2 na 3. Nie wiem czy tylko u mnie czy we wszystkich 6.
~Advert
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Dobrze dobrane przełożenia, krótki skok drążka przy zmianie chociaż czasem lubi haczyć przy zmianie.
~ComTM
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Niby ok, ale potrafi "zahaczyć"
~kris2301
Kombi 2.0 SKYACTIV-G I-ELOOP 165KM 121kW
Brak uwag. Działa płynnie i cicho. Japońska precyzja.
Mazda 6 III Kombi