Lista ocen Mazda 626 V Hatchback (69) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MecLuk
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Mam 195 cm i nad głową było na styk ale to dlatego, że mam wersję z szyberdachem, który znacznie obniża linie podsufitki. Przed zakupem czytałem komentarze, że dla 2 metrowców jest ok. - zgadzam się Z tą opinią ale w wersji bez szyberdachu. Reszta przestrzeni jest ok. nawet za mną mogło z tyłu siąść dziecko. W 5 osób nie ma tragedii ale nie poganiają się z tyłu:)
~Igson
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Auto jest duże, czasem pasażerowie narzekają że nisko siedzą dla starszych osób to auto byłoby męcarnią dla stawów kregosłupa a wstawianie z tak niskiego profilu dużym obciązeniem, osobicie lubię odjechać daleko do tyłu fotelem a mimo to nawet wysoka osoba z tyłu wciąz ma dużo miejsca i nie "kopie" mnie plecy co w Mondeo czy Passacie był standardem.
~Aston
Hatchback 2.0 TD 110KM 81kW
Dla mnie sprawdza się w 100%, (pakowna bestia) żaden sedan nie ma szans. Nawet TV 42cale na podstawie nie stanowi problemu. zmieściła się nawet szyba czołowa od DAF-a CF i jeszcze było sporo miejsca. Miejsca dla pasażerów jest dosyć sporo pod warunkiem że nie mamy ponad 2 metry wzrostu.
~maarco
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Rewelacja- samochód jest pod tym względem ogromny!! Ma mnóstwo przestrzeni na nogi z tyłu jak i z przodu. Jest bardzo funkcyjny!! Mnóstwo schowków, fotel składany na stolik, klapa tylna z miejscem na narty, podłokietnik... wielkość tego auta mówi sama za siebie... większy od niejednego kombi!!
~Tofcik_Rzeszów
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Dla mnie, niedużego człowieka to aż za dużo. Kupiliśmy z narzeczoną Mazdę z myślą o rodzinie. Pod względem przestrzeni jestem już pewien, że Mazda spełni się w roli rodzinnego autka. Olbrzymi bagażnik, miejsca dla pasażerów sporo, więc spokojnie można powiększać rodzine:)
~Wiktor
Hatchback 2.0 136KM 100kW
jestem wysoki a za moim siedzeniem spokojnie mogę usiądź i komfortowo podróżować dla 4 osób miejsca b.dużo a i w 5 źle nie jest + imponujący bagażnik no i siedzenie pasażera składane w stolik nie wiem czy w innym aucie też cos takiego można spotkać
~iplap
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Uważam, że bardzo wygodne auto, nawet 5 osób nie będzie narzekało. Mam 182 cm wzrostu i nawet z tyłu jest pełno miejsca, nie ma się kolan na oparciu fotelu kierowcy lub pasażera (Vectra B się nie umywa!) No i bagażnik 500 litrów z wygodnym dostępem.
~kolo1989r
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Przestrzeni w pojezdzie jest wystarczajaco nawet dla lepiej zbudowanych i wysokich. Bardzo pojemny i duzy bagaznik. Brakuje mi tylko schowka w podlokietniku z przodu. Bardzo madrym rozwiazaniem jest skladany pojemnik na kubek.
~n.pawcio@yahoo.co.uk
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Wiecej miejsca niz w passacie B5, o wiele wiecej niz w Xantii, vectra B bez porownania. Dosc duzo miejsca z tylu. mam 180 cm wzrostu, z tyla za mna moze siedziec dorosla osoba , (wiem z opowiadan, sam tam nie siedze...).
Dziennik kosztów dla Mazda 626 V Hatchback
8,6
8,9
~Paweł
Hatchback 1.8 90KM 66kW
No tu jest świetnie. Ogrom miejsca z przodu, z tyłu i w bagażniku. Duże i szerokie fotele, no ale za to trochę słabe trzymanie boczne. W GD była w fotelu regulacja trzymania bocznego i okolic kręgosłupa lędźwiowego. Przyjemny welur.
Mazda 626 V Hatchback